Jump to content

Witcher 3 pokloni za fine forumaše!


Lucky

Recommended Posts

ja sam veliki fan replaya ali nisam baš odavno, tako velike pogotovo :D moj savet je da ne lepiš, mislim jeste to bolje i kvalitetnije ali onda bukvalno dobijaš poster, a gubiš slagalicu nepovratno, gledaj nekako da je učvrstiš u dobar ram. Pa onda za deset godina kad ti pukne kurac, odramiš i uzmeš ponovo da slažeš :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Predojaja je slagalica, baš kul što si stavio da je vidimo :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Obavezno javi kako si rešio pitanje ramljenja.

 

Ja sam baš ovde pričao po redakciji sa ljudima i nismo došli do nekog kul zaključka, posebno kad treba da se prenese do "ramadžije". Mada smo mislili i da pitamo ovde jednog lokalnog, sigurno su do sad ramili slagalice.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dosta se slozilo, ali sam imao nekih obaveza u zadnje vreme (+sam isprobavao injustice :P) pa nikako da sednem i zavsim (vec 2-3 dana nije ni jedna stavljena)

zavrsen je "laksi" deo posla. Ostalo je nebo.. koje ce biti dosta teze sklopiti

 

ky4h.jpg

 

 

sto se tice uramljivanja, bratova drugarica kojoj je hobi sklapanje puzla mi je rekla da ih ona okrene i sa zadnje strane izlepi onom belom papirnom trakom (ne znam tacan naziv, ali koristi se cesto u moleraju i raznim drugim poslovima ) ... znam da ona nije jaka pa pretpostavljam da se i lako skine kasnije pogotovo kada se osusi

 

drugar mi je preporucio ove ramove (ima ih u raznim dimenzijama) i kaze da je tu stavljao puzzle (neke koje svetle u mraku) bez lepljenja i da su stajale super. Kaze da je pritisak od tih stipaljki koje drze staklo i pozadinu velik i da puzzle nece ispasti

picture-clip-frame-glass.jpg

fml

Link to comment
Share on other sites

 

sto se tice uramljivanja, bratova drugarica kojoj je hobi sklapanje puzla mi je rekla da ih ona okrene i sa zadnje strane izlepi onom belom papirnom trakom (ne znam tacan naziv, ali koristi se cesto u moleraju i raznim drugim poslovima ) ... znam da ona nije jaka pa pretpostavljam da se i lako skine kasnije pogotovo kada se osusi

 

 

 

Pa kapiram da misli na krep traku, ona stvarno može biti ok, samo ne znam kako uopšte "okrene" puzle pa ih izlepi. 

 

Ovaj ram stakleni jeste ok, ali treba naći baš tih dimenzija kojih je slagalica.

Link to comment
Share on other sites

da krep traka :) a puzlu okrenes tako sto stavis lepenku ili dasku preko nje pa obe okrenes, tako da ono sto je ispod puzle bude gore

 

sto se tice ramova... video sam na netu da je neki od ovih velikih marketa imao te ramove u raznim velicinama (mislim da je metro u pitanju i to bas velike) i nisu skupi

fml

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...