Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

odem da procitam tekst

 

http://www.politika.rs/rubrike/potrosac/Banke-samo-na-provizijama-zaradile-400-miliona-evra.lt.html

 

i zaplacem na komentare

 

Novac,skrtosti polepa,utelovljeni su u savremenom bankarskom sistemu,vec treci put u 150 god doveli su svet na rub propasti.Goldman sachs je gurnuo Grcku u propast.To su cinjenice novije civilizacije.U clanku.Primerice. pored spomenutog nema reci o visini kamata po dozvoljenom ili nedozvoljenom minusu na tekucem racunu i koliko banke uprihoduju po tom osnovuU HR je to 11%na sto je ragovao ministar financije,da su previsoke i smanje na 10%,jer na njima banke uprihoduju godisnje 30%posto od ukupnih ubranih sredstavaTaj predlog,je docekan na noz i nastala je prava erupcija protivljenja banakarskog sektora,da stopa ostane nepromenjena iako se radi o 1% umanjenju.Prokletstvo,alavot i grabez bankarara su nezajazljivi,i na"dobrom"su putu da svet ponovo gurnu u novu ratnu katasrofu.Povod.2.sv.ratu nisu kolonije,vec amoralni i dozlaboga proklet bankari,i zato su prvi bili na udaru pobune.Kasnije su stvari poprimile sasvi druge negativne tokove.Sada je i mocna Amerika naceta tom aveti i sta sad

 

и због њих , овако изгледа када дођете да тражите новац на шалтеру : Изволите , молим вас две хиљаде , видим броји више и добијам пет хиљада , рекох како пет (а треба ми уствари пет али штедим па сам тражила две ) па тражили сте пет , не тражила сам две и да је не враћате и не малтретирате а требају вам паре ви узмете тих пет , а пет хиљада се потроши очас , то ми се није десило само једном , неколико пута , и онда шта још : питате , колики ми је минус , а она каже дозвољено вам је још да подигнете десет, значи док се ја саберем шта је рекла минус је огроман , молим вас питала сам вас да ми тачно кажете колики ми је минус а не колико ми је дозвољено да подигнем , али и ја се сваки пут огребем од њих увек тражим ону фасиклу провидну јер стално тражим преглед промета не би ли се нешто смањило онда дођем кући па гледам у то али и у фасциклу , тек да није за џ

 

[roflmao]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Hocu da otvorim karticu za internet kupovanje

U kojoj banci to da uradim ili je svejedno?

Ako me kulturno iskulirate otvoricu u Intesi, tako kaze gugl "najbolja internet kartica" [:D]

da, VISA Internet u Intesi
  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...