Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Meni je inače jako kul kad u nekim gradovima obnavljaju fasade, a umesto raklama na platnu stave 1:1 sliku te fasade, kao što su recimo u Beogradu uradili dok su obnavljali hotel Excelsior.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Meni je inače jako kul kad u nekim gradovima obnavljaju fasade, a umesto raklama na platnu stave 1:1 sliku te fasade, kao što su recimo u Beogradu uradili dok su obnavljali hotel Excelsior.

 

To je na zapadu ja mislim standard da mora da bude tako. Tipa nesto sam bio u Veroni i tamo ima neki koloseum i obnavljali su ga, ja sam skontao da je deo pod skelom tek posle pola sata setanja oko istog :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Jebiga, kad im je draže kod nas da se uzme kinta za neku reklamu, nego da odrade to kulturno. A da ne govorim o namernim odugovalčenjima sa obnovama, samo da bi reklame duže stajale, i da bi se skele (koje se iznajmljuju od raznih kumova) više plaćale.

 

Nego nešto iz majke Rusije

 

 
U maršu učestvuju razne organizacije, od neomonarhista, preko neonacista, panslavista, zilota i kozaka do navijača
 
01.jpg
 
00s.jpg
 
02.jpg
 
03.jpg
 
04.jpg
 
06.jpg
 
10.jpg
 
11.jpg
 
13.jpg
 
15.jpg
 
18.jpg
 
19.jpg
 
20.jpg
 
21.jpg
 
22.jpg
 
26.jpg
 
27.jpg
Edited by Савовски
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 4

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...