Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Zato sto smo mi slovenska braca koja su prodala dupe zarad tricarija sa zapada

 

Inace nije da gotivim SSSR, ali sa leve strane, sve istina.

Al zato je u Rusiji bajno. :D Rusija jeste sila al dzabe im to sve ko i Kini kad nemaju 'leba sopstveni narod da nahrane.90% Rusa sa kojima sam pricao kazu da je Putin govno a da je zivot u Rusiji sranje osim ako nemas neki vrh posao u Moskvi. (povuci paralelu sa Srbijom)

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Al zato je u Rusiji bajno. :D Rusija jeste sila al dzabe im to sve ko i Kini kad nemaju 'leba sopstveni narod da nahrane.90% Rusa sa kojima sam pricao kazu da je Putin govno a da je zivot u Rusiji sranje osim ako nemas neki vrh posao u Moskvi. (povuci paralelu sa Srbijom)

povukao si paralelu izmedju Rusije i Srbije ... ja ne znam kako neko moze da uporedjuje, cak i u sali ...

is-that-how-wealthy-people-laugh.gif

Edited by Tofz

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

Pa jedina razlika je sto rusi imaju naftu, gas i sl. Isto korupcija, isto sve pare u glavnom gradu, isto zapostavljeno brdo toga isto propada veliki deo zemlje. Srbija je ista takva samo bez novca od nafte.

 

Ili si mozda ciljao na politicare? Otkud znas da neki nasi ne bi siljili kurac kao putin da imaju nuklearke iza sebe i novac od nafte da ne zavise od drugih? Nema razlike samo ovi nasi nisu u poziciji da glume putina na svetskoj sceni, al su zato veoma slicni na lokalnoj sceni.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

kapiram da je nemoguce da bilo koja zemlja te velicine moze da ima izbalansiran zivotni standard u bilo kom delu ... mi smo u kurcu iako smo 100 puta manji..

 

znam licno par ljudi koji rade tamo i kazu da je sve slicno kao kod nas, samo sto ima mnogo vise para ...

 

pa nasi i da imaju nesto, doneli bi zakon da to oruzije moramo da predamo UN ili americi naravno

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

Poenta je sto se tamo niko ne bavi time kao ni ovde.

 

Moskva cveta, a gradovi po unutrasnjosti izgledaju kao paintball teren. Isti nivo brige imaju o razvijanju svoje drzave za svoje gradjane, samo sto su na spoljno-politickom planu u mnogo boljoj poziciji te su i vremenom poceli da se kurce vise pa onda masa drka kurac jer putin pokazuje prst americi dok neki rus tamo skace na auto da bi naplatio povrede od osiguranja.

  • Upvote (+1) 2

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

na sta ti drkas... na trinidad i tobago ?

 

normalno da se masa przi na to, jer svi zivi mrze amere a nisu u situaciji da se suprostave... odkud ti znas da njih nije briga? uvek ima debila/narkomana koji jebu ugled drzave, samo sto njih ima pun kurac pa je samim tim vise i debila

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

Na svedsku, australiju, kanadu i slicne.

 

Ako je normalno da se masa lozi na putinov prst americi, onda je normalno i da se zitelji nato zemalja loze na americke pohode, a nije bas tako jelte.

 

Otkud znam? Pa eto, pitaj zerbah-a sa foruma koji zivi u moskvi i ima svoju firmu koja dobro posluje.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim sto je lose poredjenje kad je ljudima u tim zemljama bolje sto amerika vise pillage-uje. Razlika je samo ta sto je to ociglednije pogresno na morlanom nivou pa nisu svi ljudi u tim zemljama u fakjea juesej fazonu, dok je ovo sa rusijom manje ocigledno pogresno.

 

Evo plasticnije.

Imas bully-ja u skoli koji maltretira sve i onda dodje lik iz druge skole i prebije tog bully-ja i svi smo jelte u fazonu TO CARE, a onda se taj lik vrati i nastavi da maltretira djake u svojoj skoli.

 

Mozda je taj lik sto je prebio bully-ja bolji od tog bully-ja ali ga svakako nije prebio jer mu je stalo do djaka druge skole te je svako lozenje na njega jako plitko i pogresno.


Ne znam kako bolje da objasnim, ako se prepucavaju sa amerikom igraju istu igru kao amerika, a sama igra je pogresna.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ne mogu ja ovo, ti si na visem intelktualnom nivou izgleda ...

 

ali primer koji pokazuje odnos Rusije i Natoa je "Imas bully-ja u skoli koji maltretira sve, i onda dodje lik koji je ceo zivot cutao i ispresavija ga" kraj

Edited by Tofz
  • Upvote (+1) 1

zene su ti ka so ...moze i bez al bljutavo

Link to comment
Share on other sites

Pa nije tacno da je cutala vec se nije najdirektnije usprostavljala americi ali jeste vrsljala po svojj prciji.

A sad su im porasli apetiti i pretenduju da pariraju americi. Tu dolazimo do onoga da ta igra sama po sebi nije dobra.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...