Jump to content

Champions League 2013/2014


marks

Recommended Posts

Čelzi krenuo realno ok utakmicu, posed lopte dostigao i do 70% i onda usledio onaj glupi gol gde lopta prolazi bukvalno kroz tri igrača.

 

Penal čist kao suza, i jedan od najglupljih koje sam video, preglupa crnčuga. 

 

Posle penala raspad igre, bile su neke šanse iz prekida, ali tu je prejaki Kurtoa.

 

Odbrana katastrofalna, Atletiko osetio da se raspadaju i iskoristio šansu da ih potpuno dotuče, čak su na kraju preuzeli posed lopte, da su ovi trčali za njom kao obične džukele.

 

Sve u svemu Atletiko bolji, zaslužio da prodje i neka bolji pobedi.

  • Upvote (+1) 2

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

Kežman car upravo izjavljuje "Murinjo će biti na slatkim mukama, možda je vreme da Čeh ode u penziju, mladi Kurtoa je odlično branio večeras i on je budućnost Čelsija". tako nešto :DDD

Veliki fejl kežtarda ili sam ja neinformisan pa je kurta potpisao za čelzi već? :D

  • Downvote (-1) 5
Link to comment
Share on other sites

SIni sta se desava sa Kurtoom? :) Dal se vraca? :)

 

poslednje vredno pomena, a da nije najgori trac, jeste da produzuje ugovor do 2018.

nema potrebe da se vraca jos uvek, negde je bila okacena statistika, poredjenje cecha i njega ove sezone, cech ga je u svemu dobio, samo sto mali pravi bas ludacke odbrane :)

mene je izludeo ramirez. totalno van forme ove sezone. pojavila se prica da je celzi kaparisao paulinha, mislim da bi se odlicno uklopio

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Јеботе сузу сам пустио.

Прво Борусија, сада Атлетико...стварно враћају веру у фудбал, који покушавају да уговњају разни шеици, руски олигарси и други говњари.

Можда сам само глупи фудбалски романтик, али Мурињу се вратило за пар срамних бункер текми. Правда је задовољена! :)

Стварно су сабили цареви из Атлетика, свака јебена част!

 

 

Sve ovo sam hteo da napisem..Pravi moderni fudbal je pobedio, ni na 1-1 se nisu branili, nego preuzeli loptu i nastavili da napadaju..Sto  je najsmesnije, Diego Kosta koji je najnaduvaniji je odigrao prosecno, a svi ostali su sabili..Odbrana masakr a Filipe Luis i Arda su iskaznjavali po levoj strani bukvalno..

 

Svim srcem uz njih, svaka im cast..Nadam se da ce dobiti 2 tekme do kraja prvenstva i onda odmor protiv barse i veliko finale..

 

i stvarno, koji maksimum je simeone izvukao iz ovih igraca..svio igraju sa 300%

Link to comment
Share on other sites

poslednje vredno pomena, a da nije najgori trac, jeste da produzuje ugovor do 2018.

nema potrebe da se vraca jos uvek, negde je bila okacena statistika, poredjenje cecha i njega ove sezone, cech ga je u svemu dobio, samo sto mali pravi bas ludacke odbrane :)

 

 

ispravka.

statistika koju sam ja gledao jeste 2011- do sada, gde je cech bolji.

ove sezone dominira mladi belgijanac

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Али овај Симеоне јеботе. Као финале ЛШ, снима милион камера, сав сређен и важан итд. И снима га камера, као нешто кења на клупи и окрене се и пљуне шлајмару [roflmao] КОЈИ ЈЕБЕНИ ЦАР хахахахаа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...