Jump to content

Aqua Parkovi po Srbiji


Recommended Posts

u pravu je ivan realno, lose poredjenje je napravio :)

Po meni ovaj aqua park izvor u arandjelovcu je sasvim pristojan, u petrovcu nisam bio, ali svi koji su bili u sva tri kazu da je izvor najbolji. Cuo sam i da ga nesto prosiruju, prave brzu reku i jos neke fore pa cemo videti kako ce to izgledati. Naravno kao i ostale i mene smaraju te prevelike guzve za spustanje, a nekad cak ne mozes da dodjes na red za onu gumu, pa si prinudjen da otimas random klincima koji cekaju da se spuste 18ti put, a ti bi da se spustis tek drugi put :D

Bio sam i u Aqua Fantasy u Turskoj, i bas mi se svideo aqua park, cak i pored velikog broja posetilaca istog, ni na jednu voznju nisam cekao vise od 7 minuta. Ali oni imaju dosta tobogana, bazena sa talasima i ostalih zanimacija, tako da dok svi isprobaju sve, ne stigne da se stvori veliki red.
Inace, Beograd vapi za jednim dobrim aqua parkom, ne znam sta se desilo sa izgradnjom onog kod piramide, cini mi se da je to stopirano, i da li uopste postoji neki plan za izgradnju nekog aqua parka na teritoriji Beograda. 

 

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Šta ste se sad uvatili za taj kupus, da smo za nekim stolom objasnio bi vam kako bi to išlo :D , al i ovako ste razumeli poentu :)

 

Sledeće leto moram da nagovorim nekog da odemo do ovog Izvora neki dan, pošto vidim da ga narod uglavnom hvali.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ali šta ako i oni lažu? što bih njima verovao? 

 

ja smatram da je palma odličan političar, velik čovek, i da je mnogo uradio kako za jagodinu tako i za srbiju i srbe svuda.

 

 

Jesi li ti iz Jagodine?  Da li ti radis u firmi koja ne prima platu jer debelo govno ne placa racune?Da li ti placas reket kad hoces da otvoris neku radnju , ili firmu?

DA li ti stampas kalendare za novaka za DZABE, i delis dzabe deci sveske , ranceve ,....? Da li si ti iz Jagodine pa moras da dajes meso za zoo, ako drzis mesaru?

I hoces li jos da ti nabrajam? Nemas to batice blage veze sta se radi u Jagodini, u gradu u kome niko ne sme da pisne, jer ce da dobije batine ako se pobuni. Ma sta da ti pricam, izvoli dodji, docekacu te , placam pivo , pa popricaj sa drugi,ma ako meni ne verujes. A ostavi se medija , jer oni pisu sta im se diktira. Nije iskljcene i da je uradio po nesto dobro, ali po kojoj ceni?

Nek zivi on i njegova deca , a ostali nek pomru. Dugacka je prica, kad dodjes sve ce ti biti jasno, jer jebe se njemu za srbe i Srbiju , i srbe po svetu . Toliko !

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Palma je car, gospodin covek, ARKANOV TIGAR BRE, i ti tako pricas o njemu, treba da te je sramota da ti ja kazem. Vodi vas na more za dzabe, napravio vam zoloski vrt i akva park u toj vukojebini bre, kad bi se okupao u toploj vodi bre da nije palme, bojler nemas u kuci bre ALO BRE

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...