Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

I sve sam porekao, i, ako hoćete, svakome ću ponaosob priznati šta želi. Vi najbolje znate sve.

 

Ti si se, Grujo, javio tri dana posle meča Pool-Siti, odgledao samo hajlajts meča, i smatrao se kompetenetnim da komentarišeš suđenje na tom meču, i pritom dao pogrešnu sliku suđenja. Na osnovu hajlajtsa. To je kao da si ocenio film na osnovu odgledanog trejlera i "Making of" dokumentarca. Ali, ti si deo ove priče, i verovatno gotivan IRL lik (cenim), pa ti niko ni ne sme da zameri takve gluposti. Ne bih ni ja, da se nisi javio, ali sad sam u ful "boli me kurac" modu, pa ću ti, ipak reći. Ali vi sam vidite greške u onome što ja napišem, a vi ste bezgrešni, i nikad ne lupite ništa glupo...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ovde nema koga nisu napušili za x stvari tokom svih premijer liga i liga šampiona i svetskih prvenstava koje smo ispratili uz rur, pa se opet ljudi ne nadrkaju tako

 

NIje tačno. Hajlija i Gruju nikad ne napušite, ma koliku glupost napisali (komentariše suđenje na osnovu hajlajtsa - bar da je skraćeni snima pogledao, Hajli piše da Jaja ima više asistencija od Hendersona). A ovu nebulozu od  posta, baš sam pratio

 

Ako ti ne vidiš i dalje da je Šrktel teška rupa, na nivou Tutorića, onda ok.

 

malo-malo neko normalan i objektivan minusira, pa onda neki pulen plusira. Ja nisam dao ni minus ni plus. Ali ako ovo nije destet puta idiotskije od moje Henderson-Ture paralele, ja ne znam šta jeste... Ali vi za ovo nećete i ne smete nikad napušti Hajlija, jer je to Hajli... A nas dođoše uvek napušavate, i narvno da ste neobjektivni, i naravno da mi je dosta toga...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Dragi Starbače,

 

To što je Hajli napsiao za Škrtela i Tutorića nije nešto sa čime se normalan čovek slaže ili ne slaže, već je aksiomatska glupost. Žao mi je samo što ti, u svoj svojoj opčinjenosti Hajlijem, nisi u stanju da to vidiš. Da sam to, kojim slučajem, napsiao ja, ili mohr, koma, konan, ili neko drugi iz grupe "prezrenih po deafultu", obesili biste nas za jaja :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Ti si, trne, verovatno telepata kad znaš šta Hajli i ja mislimo bukvalno, a šta u prenesenom značenju...

 

----------------------------------------------------Ovo je moj poslednji post na ovom topiku. Zaista. Ovaj put, stvarno. --------------------------------------------------------------------------

 

Čestitaću još titulu,kad dođe vreme. Čitajte jedni drugima misli, imajte svoj koletivni hajv-majnd, radite šta hoćete, mislite šta hoćete, ne zanima me više...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

I sve sam porekao, i, ako hoćete, svakome ću ponaosob priznati šta želi. Vi najbolje znate sve.

 

Ti si se, Grujo, javio tri dana posle meča Pool-Siti, odgledao samo hajlajts meča, i smatrao se kompetenetnim da komentarišeš suđenje na tom meču, i pritom dao pogrešnu sliku suđenja. Na osnovu hajlajtsa. To je kao da si ocenio film na osnovu odgledanog trejlera i "Making of" dokumentarca. Ali, ti si deo ove priče, i verovatno gotivan IRL lik (cenim), pa ti niko ni ne sme da zameri takve gluposti. Ne bih ni ja, da se nisi javio, ali sad sam u ful "boli me kurac" modu, pa ću ti, ipak reći. Ali vi sam vidite greške u onome što ja napišem, a vi ste bezgrešni, i nikad ne lupite ništa glupo...

brate koliko lupas gluposti. Sta sam ja POGRESNO rekao za sudjenje? Jel sam rekao da je LOL SUDIJA OSTETIO SITI JEBOTE, KOJI LOPOVI MAMU IM JEBEM?!?! Ili sam rekao "odgledao sam hajlajtse, ono sto sam video, deluje mi da je morao da stisne muda i da iskljuci Suareza, pa je trebalo da svira penal za liverpul, a onda na kraju i da svira penal za siti". Niti sam ikoga ubedjivao u nesto, niti sam uticao na necije misljenje, o cemu pricas uopste? 

I sta je tu pogresno?

Brate, sve je moglo da se zavrsi jos kod tvog prvog posta, da si rekao da si se jednostavno pogresno izrazio ako vec tvrdis da nisi to tako mislio kao sto si reko, nego ne, ti nastavljas da furas svoju pricu, i to na tako bathrtovan nacin i jos nastavljas da grobarskim stilom nama ubacujes reci koje nismo ni rekli. 

I sad prebacujes celu pricu na to da je neko od vas rekao to za Skrtela, da bi bili hejtovani. Pa ne bi jbt. To ko mohr dodje i kaze ja sam trenirao fudbal, a vi ste ga igrali na poljani, pa JE BO TE [roflmao]

Evo cak sam uzeo umesto tebe da pronadjem taj post i da vidim koju sam ja ovde lupio glupost, posto ako tebi sudija u toj utakmici nije uticao na krajnji rezultat, onda ok, sorry, ti si video nesto sto ja nisam u tih 90 minuta.

uf, odgledao sam MOTD hajlajts i vala bas mi je krivo sto sam propustio tekmu, ali jbg, nisam ja bio kriv, a u kazinu nema tv-a :)

 

Jako mi je drago sto je Liverpul dobio, jos kad sam video Stivija Dzija na kraju, pa jebote, doslo mi da se rasplacem na poslu :) Koji manly tear momenat :)

Sto se tice tekme, opet glupo sudjenje smorilo, ali mislim da su nekako obe strane kompenzovane u brojnim greskama. Kompani je napravio cist penal nad Suarezom, a i poceo je da se ponasa kao veliki smarac, tako da mi je drago sto je pogresio kod Kutinjovog gola, jos da je Suarez went full Suarez, ja bih trcao i radovao se oko njega :)))) Skrtelovo boksovanje, no comment :D Henderson cist crveni, i jebem mu mater, ali mislim i da je veliki magicni zubati bog fudbala morao da dobije drugi zuti za ono simuliranje, to je cist Klatenburgov kiks sto se kurcio na pocetku i dao mu karton za prvi start, a onda nije imao muda da mu da drugi karton kada je trebalo.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

 

NIje tačno. Hajlija i Gruju nikad ne napušite, ma koliku glupost napisali (komentariše suđenje na osnovu hajlajtsa - bar da je skraćeni snima pogledao, Hajli piše da Jaja ima više asistencija od Hendersona). A ovu nebulozu od  posta, baš sam pratio

 

 

malo-malo neko normalan i objektivan minusira, pa onda neki pulen plusira. Ja nisam dao ni minus ni plus. Ali ako ovo nije destet puta idiotskije od moje Henderson-Ture paralele, ja ne znam šta jeste... Ali vi za ovo nećete i ne smete nikad napušti Hajlija, jer je to Hajli... A nas dođoše uvek napušavate, i narvno da ste neobjektivni, i naravno da mi je dosta toga...

pa Gruju i mene ne napuše jer smo carevi, realno 

 

dalje, da li je Šrktel-Tutorić poređenje na mestu, ili glupost, to je samo moje mišljenje sa kojim ti možeš da se složiš ili ne, ali po meni lik koji ne zna da se postavi ispred igrača u PL i koji pri svakom prekidu ne ide na loptu, već da vuče protivničkog igrača za dres, to po meni jeste Tutorić rang. I ne znam što praviš toliku dramu od toga

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nisam imao nameru da zvucim prepotentno ali ste mi se popeli na onu stvaru sa branjenjem mojesa,vodi ga kuci ako ti se svidja i slep si kod ociju,ne znam da li sam ikada video da utd igra i kvalifikacije za lsh i ne bude prva 2 mesta u PL,normalno da sam butthurtovan zbog toga a vi jos dolivate ulje na vatru kako je sedmo mesto realno i kako cak ni fergi nista ne bi mogao sa ovom ekipom a to ste jebeno pricali,pa 3 sezone unazad i on vas svake sezone,da ponovim,DEMANTOVAO.

 

sto se milancheta tice,ne znam kako ste stekli utisak da je poredio hendersona i jaju po kvalitetu,jaja je ako ne najbolji igrac u ligi svakako najbolji na svojoj poziciji ali imam osecaj da je hteo da kaze da henderson to moze postici kroz 4-5 sezona ako nastavi sa radom i lose se izrazio,bar sam ja taj utisak stekao,isto kao i ovo poredjene tutoric/skrtel,sad ja treba da pljujem hajlija ? naravno da znam da nije to mislio ali svako prolupeta ovde s vremena na vreme i previse napusavate ljude koje ne znate RL a pritom ne znate ni cime se bave/bavili,chill

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Znajuci Hajlija, mislim da kada kaze u rangu Tutoric, misli nedostojan dresa koji nosi, a ne da Skrtel treba da igra u Kasimpasi i Djeru :D

Ali recimo moze da igra u Noricu :DD


Realno, Tutora je najgori kapiten Crvene zvezde koji je hodao planetom u istoriji.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Gruja drug

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

nakon deset meseci post na sportu sa kojim se slazem sa leisureom :D Evo ti plus :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

http://videa.hu/videok/sport/swa-avi-2-1b-hnTVnD8aJyKCucfb?start=1.071   

Btw. jel postoji nacin da se za sutra otkupi dobar live stream Liverpool - City, tipa BBC ili Sky Sports, ko god prenosi, sada mi pade na pamet :D ?

 

evo jonja iz jos jednog ugla

4JqqnG6.gif

Edited by spu
  • Upvote (+1) 1

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

ćorava koka

  • Downvote (-1) 3

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dovidjenja kardif

 

nek ispadnu noric, kardif i fulam i bicu zadovoljan 

 

btw birmingem na ivici ispadanja iz championshipa. zigara neverue. 

 

mada mislim da ce da opstanu, iako su u kurcu debelom

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...