Jump to content

Premier League 2013/2014


alfa

Recommended Posts

Заслужено Сити јуче добио, нема шта. Могла је текма да оде у другом правцу, да је Вилшир захватио боље онај волеј на 0-0 или да нису онако јефтино примили други, али шта је ту је, то је дерби текма и ту ситнице одлучују. Само да наставе да газе против, условно речено, мањих екипа, а биће и још победа у великим текмама и пеглаће се за титулу Арсенал до краја.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

кад погледаш на флешскору резултат у праву си, кад заправо гледаш текму и ниси баш

SLazem se da je bilo par momenata gde je mec mogao trenutno da ode na drugu stranu, ali sumnjam da bi u bilo kojem slucaju Arsenal dobio.

 

@Pul : kakvo gazenje, 0:3 a moglo je da bude jos gore po Totenhem :D

~~

Link to comment
Share on other sites

SLazem se da je bilo par momenata gde je mec mogao trenutno da ode na drugu stranu, ali sumnjam da bi u bilo kojem slucaju Arsenal dobio.

ват?

не слажу ти се први и други део реченице...

гази Пул, а и Тотхем игра прејадно :о

мада џабе им све то ако опет почну да губе бодове од Хала и компаније

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Vanja je objasnio sa komentarima na zadnje dve strane, 6-3 nije realan rezultat, a i ovih 0:5 ne vredi ništa ako se prosipaju bodovi protiv budala

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Petarda!

 

Koliko samo utisaka iz jedne utakmice... Ali najjači mi je utsak svakako neverovatna borbenost i zalaganje igrača Liverpula - ne znam da je Pul skoro tako ginuo za loptom i tako želeo pobedu...

 

Naročito su me Sterling i Kutinjo oduševili borbenošću, a i Henderson je grizao i grebao do gola i asistencije... Flanagan solidan u duelu, čitanje akcija i sečenje lopti kao matori... Kako je zalepio u prečku! Suarez lud...

 

Sterling je konačno vratio u igru ono drugo što me tao fasciniralo u njegovoj igri prošle godine - pored brzine, tu je i ta neka physics defying stabilnost u duelu, pri guranju i građenju, s obzirom na činjenicu da ima 50kg bruto mase :-)

 

Retardizam sa kojim je Paulinjo išao nogom napred zaslužuje crveni, ali možda je mogao da ga pusti sudija da se provuče sa žutim, da ne kvari utakmicu...

 

Sa ulaskom Alberta, prosek godina Pulovog tima ne verujem da je bio veći od 23-24 godine :-)

 

Sad da se dobije Kardif, pa da se malo rasterećenije dočekaju mečevi sa Sitijem i Čelzijem, jer imaju svi top timovi još gde da izgube bodova u zadnja tri kola.

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

nikada za sve ove godine nisam video da neko igra sa toliko samopouzdanja i realnog znanja kao suarez..znaci gledao sam ga pazljivo ovu tekmu, on je jeziv..napada trojicu, pretrcava, dodaje, ima viziju neprekidno i zelju da da 500 golova..sad je poceo i da aktivno namesta sanse..definitivno najbolji igrac premijer lige ove godine a verovatno i prethodne, bez obzira na ugrize i sva sranja koja pravi..krivo mi sto ne igra za neki omiljeniji klub, ali neka, neka postane legenda liverpula, zasluzio je to..

 

da sam onaj kataranin iz PSZ-a ili mudonja u barsi dao bi stotku za njega, kakav bejl kakvi bakraci..ovom coveku ne treba preterano ni okruzenje ni namestaci ni nista..sve ce sam da stvori..

 

secam se da je rvp bio nalik na ovakvu masinu one pretposlednje (ili poslednje) sezone u arsenalu ali nije bio ni upola od ovoga sto suarez prikazuje sada..

 

apropo sitija i price o etihadu - sad sam nesto gledao, oni daju u proseku 4 komada ljudima ove sezone..a nije da nisu igrali protiv jacih ekipa..jebote ko da igraju u La ligi a ne u premijer ligi..

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je Suarezu prijala ona pauza(kazna) u smislu - toliko je zeljan fudbala da je to neverovatno
Podseca me na fizicko u osnovnoj/srednjoj, kada nastavnik kaze "danas fudbal" i mi se svi sjurimo na teren i svi sutiramo i driblamo se, petnaest minuta ne mozemo da se podelimo koliko smo zeljni [:D]

Link to comment
Share on other sites

mozda ce zvucati pristrasno a verovatno tako i zvuci ali imam osecaj da je fergi ostao u manu,jos jedna ez titula...jedne konstante ekipe nema trenutno u ligi i mislim da u zivotu nisam gledao izjednacenije prvenstvo...obicno u decembru znamo broj tih par ekipa od koje ce neko i osvojiti,ove god apsolutno nemam pojma :)

Link to comment
Share on other sites

sve se slazem sa tobom, osim da je siti najjaca ekipa u ligi..

 

to je bez premca celsi, i kada uporedis te dve ekipe, na svim pozicijama osim na poziciji centralnih veznih (gde su jaja i fernandinjo) celsi ima bolju ekipu..

 

silva je mag, ali mag je i mata..samo sto silva kad se povredi alternative su milner, samir i hesus koji nisu ni blizu azara, vilijana i oskara (+ surle koji mi je jos nedorecen:)

 

u odbrani je kompani stvarno dominator, ali ko su mu saigraci? Nastasic nije full klasa igrac, bar ne jos, a demikelis i leskot su gromoglasni smeh..u odnosu na luiz/teri/kejhil/bane cetvorku, realno zaostaju..+ golman bolji sto puta..

Link to comment
Share on other sites

E, baš je i meni to prvo palo na pamet kad sam pročitao Stabakov post, znači Čelzijeva odbrana i sredina su bruka. Samo bih dodao da im je falio jedan solidan i spreman napadač da izdominiraju polusezonu. A čak i bez toga dele drugo mesto, i lepu šansu da možda i završe kao jesenji prvaci - tačnije, ništa manje šanse nego Arsenal, Liverpul, ili City.. Ako dodaju dobrog napadača, svašta će biti... Čak to ne mora da bude napadač klase i kvaliteta Suareza... Samo da je svež i želja igre i golova.

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Pa to i velim, mislim kod Čelzija odbrana i sredina rade, i sve je tako lako i očigledno - dovedi napadača i jebi kevu, to je to, možemo ih i ti i ja voditi sad :-) Nažalost, izgleda da Lukakua ne mogu da vrate do leta...

 

A šta to jebe City da na jednoj utakmici filuje 5+ protiv timova sa vrha tabele, a posle gubi od boraca za opstanak, to je malo složenija mentalno-fizičko-taktička glavolomka :-)

 

Najlepše od svega je što ne možemo znati šta nas čeka, neizvesno je, može otići na bilo koji stranu... Kako ja to gledam, Liverpul i Arsenal bolje od ovoga ne mogu igrati, to je to, a sad se čeka da Čelzi nađe napadače, i da City reši svoje probleme koji god da su. A Everton, Tottenham, Newcastle i United vrebaju svoju priliku da se vrate...

 

Ima li neke inicijative da se poveća broj PL timova koji mogu da idu u LŠ na bar 5, i ako ne, zašto? :-)

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Pa šteta je, jebote, zamisli da je kraj prvenstva sada, i da od Arsenala, Liverpula, Čelzija, Sitija i Evertona jedan nema pravo ni da pokuša da se kvalifikuje za LŠ, a da igraju neki levaci... Makar da može da igra tri kruga kvalifikacija, ako ništa drugo :-)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Samo da se nakačim na priču oko City vs Čelzi. Prvo za golmana. Najviše za Čeha što mogu da kažem je da je golman iste klase kao Hart, pa čak i Pantelejmon, koji me je iskreno iznenadio i oduševio. Hart možda nije u formi sada, ali to je ta ista klasa golmana. Dakle, tu nema prednosti.

 

Što se odbrane tiče, mislim da su tu negde, jer Kejhil je solidan, ali Luiz je klasična budala, Baneta ne volim, ali je dobar igrač i tu negde u klasi sa Zabaletom.Teri je tu jedini stabilan igrač. Dakle, isto kao i City gde imamo Kompanija.

 

Što se sredine tiče, mislim da je to najteže pitanje jer suštinski odbrana oba tima (sa bekovima) igra taktički isti fudbal. Sredina je u tom smislu potpuno drugačija i u tom smislu ne mogu da se porede. U oba tima ima vrhunskih srednjaka, jedino što mislim da je prednost, ali s druge strane i mana Citija što su srednjaci iskusniji. I naravno ko kakav stil igre voli. Na primer, dupli pas Silva-Jaja na poslednjoj utakmici (nije bio gol) je razlog zašto je fudbal najbolji (!) sport na svetu. Dakle, ovde prosto ne bih mogao da dam neku ocenu pre svega iz taktičko-emotivnih razloga.

 

Što se napada tiče, to je besmisleno i porediti.

 

Međutim, trener je tu suština i iako je Pelegrini dobar trener, mislim da je Murinjo za klasu bolji. Što me dovodi do opšteg zaključka da je Čelzi "jača" ekipa iako faktički nemaju napadača!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam ovo za gomane, meni tako deluje.

 

Meni se dopada Siti jer ima puno vrhunskih igrača, a da niko od njih ne deluje prenaduvano za razliku od Čelzija, gde mi deluje da se kurče. To je neki moj utisak. Tako da bih ja vodio Siti.

 

Mislim da je Murinjo jedinstven trener na svetu (ne mislim najbolji) jer mi deluje da mnogo čvrsto drži ekipu (taktički) i da je posvećeniji od Suareza fudbalu!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

realno, vodio bih Čelzi, jer ne bih voleo da živim u smrdljivom Mančesteru :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...