Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Saobraćajna policija napravila je dva gruba propusta prilikom vođenja slučaja nesreće u kojoj se vozač BMW zakucao u kamion „Gradske čistoće“ u Požeškoj ulici 5. septembra 2011. Pijanom vozaču BMW je krv uzeta samo jednom, što je suprotno propisima, a u dokaze je uvršten i video-snimak na kojem je neko izbrisao pet sekundi - trenutke posle sudara.

 

...

 

BEOGRAD - Boris Matić imao 1, 56 promila alkohola u krvi, ali nije optužen za saobraćajku! Automobil se iznenada pojavio i zakucao u naš kamion, koji se od siline udarca prevrnuo. Posle prvog šoka počeo sam da tražim kolege. Video sam Živka Nedeljkovića kako leži na putu, a zatim sam ugledao Redžepa Arfija... Bio je sav krvav i ležao je na pešačkom prelazu.

Ovo je za Kurir ispričao Sanel Demiri, radnik „Gradske čistoće“, koji je samo pukom srećom preživeo stravičan udes 5. septembra 2011. godine u Požeškoj ulici. Te noći se na kamion „Čistoće“, vozeći sa više od 1,56 promila alkohola u krvi i skoro 100 kilometara na sat, zakucao BMW kojim je upravljao Boris Matić, rođak Petra Matića, vlasnika TC Ušće.
 

MA IDEMO DIVLJI ZAPAD

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Realno, iako je verovatno tako, ne mogu baš da kažem i da su ovi što voze kamione-đubretarce cvećke :)

 

na kraju krajeva, zar nije dokazano da je đubretarac prošao a morao je da obrati pažnju jer je imao stop ili trougao? Onda bi, po mom laičkom shvatanju a mogu kolege pravnici da pomognu, on odgovarao za to a ovaj iz bmwa za vožnju u pijanom stanju i prebrzu vožnju.

Link to comment
Share on other sites

pa pazi, prvo sto nije vozio samo stotku, jer je prevrnuo jebeni djubretarski kamion udarcem ( a i nije se trkao sa drugim likom vozeci 100), a drugo, od krivine do te raskrsnice imas 300 metara, sto bi ovaj bmw prebacio za 6-7 sekundi.. tako da imamo scenario, vozac kamiona pogleda levo, ne vidi nista, udje u raskrsnicu, propusta vozilo sa desne strane i dok se to desava bmw dolece i gg no re .. plus to sto si rekao, sto ovaj nije dobio optuznicu ni za brzu voznju ni za alkohol :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

btw, kako da iz youtube feeda izbacim klipove koje kace ljudi na google+...nekako mi je povezao accounte i sad mi spamuje youtube sa glupostima...na yt nema te opcije, a na g+ nisam ulazio mesecima, mogao bih i da ga obrisem realno

Aj to nego mi se cini da je nemoguce proveriti inbox a da nisi povezan sa g+.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Poenta je što BMW baja ne odgovara ni za šta. To je problem.,

 

Jel to tako? Ako je tako, to je problem, ali iz ovoga se zaključuje da nije optužen za saobraćajku (što jeste veći prekršaj) ali ne i da li je optužen za vožnju u pijanom stanju i neprilagođenom brzinom.

Link to comment
Share on other sites

secam se te saobracajke, drugari neki su bili u blizini te veceri. uglavnom, pijani neizviljeni batica je isao preko 150 u pozeskoj (ocevici tvrde i do 200, al ajd da ne bude) i zakucao se u kamion koji mu je uskratio prvenstvo prolaza. po meni, vozac kamiona da odgovara za nepostovanje prvenstva prolaza, vozac bmwa za bahatu voznju u pijanom stanju + izazivanje saobracajne nezgode, sa smrtnim ishodom. ali jos tad mi je neko rekao da ce vozac kamiona biti kriv, jer je vozac u bmwu, uticajan :|

 

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Aj sto si se uzjogunio, ja sam mislio da trolujes. Sad videh da ima i dugme switch account gde prebacujem na neki svoj akaunt koji prikazuje moje ime i prezime kao nick! I nema ni jedne subskribcije!



Evo ti ga na tvoj plus da ga se napases!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje ne mogu da iskljucim povezanos g+ sa yt-om, na yt nigde se nigde ne pominje g+, samo face i twitter...a na g+ nisam nista dirao sigurno, jer ga i ne koristim, nemoguce da se sam povezao sa yt...evo sad gledam i g+, nema nigde povezivanja accounta ili sam ja corav?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

smaraju sa tim g+ i teraju na silu da se koristi. bas su me smorili kad su prebacili talk u hangout koji se ne moze koristiti bez g+ i chrome-a u pozadini. a odavno je vec da ne mozes da komentarises apps bez g+ naloga

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...