Jump to content

СД Партизан 13/14


alfa

Recommended Posts

druže, polako prelaziš u "mohr/koma" kategoriju forumaša

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jedino što je meni presmešno jeste što je Zvezda dobila jednu, a trebalo je minumum 2 utakmice.

Što se tiče vaših kazni, sasvim su u redu, Duletu svaka sledeća tehnička treba da bude skuplja, jer ih ređa u svakoj tekmi, a izjave su vam sramotne.

 

Jeste, u Železniku su bili katastrofalni uslovi, ali to ne opravdava davanje izjava posle, preskoči komentarisanje i ćao

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Da, posto su skidanje sakoa i izjave koje se nekome ne svidjaju gore od pogadjanja igraca bakljama i uletanja navijaca u teren.

Sudjenje na utakmici je tek bilo roflmario, nije bilo normalno sta su oni svirali pred kraj utakmice

totalni vasar i ciganijada u rangu sa drmanjem koseva i zasipanjem slajmarama Vladu Jovanovica

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Da, posto su skidanje sakoa i izjave koje se nekome ne svidjaju gore od pogadjanja igraca bakljama i uletanja navijaca u teren.

Sudjenje na utakmici je tek bilo roflmario, nije bilo normalno sta su oni svirali pred kraj utakmice

totalni vasar i ciganijada u rangu sa drmanjem koseva i zasipanjem slajmarama Vladu Jovanovica

i za baklje i navijače si dobio kaznu, pare i utakmica bez publike. Da li je malo? Možda, ali je kazna tu

 

zanimljivo je da vi uvek imate opravdanje za vaša sranja, i onda je to ciganija i slično. Gepekovanje sudija, tuča protiv Hemofarma gde su bile samo uslovne, 3 prekida ove godine u ABA na vašim tekmama, ko zna koliko isključenja Vujoševića zbog pretnji, jebanja keve, štipanja, udaranja i slično, sve je to ok, samo je uvek ciganija u Železniku

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto pominjes gepekovanje koje je nalupetao Gurovic, bivsi Grobar, to je kao da neko citira Stojketa.

 

 

Vujosevic dobija kazne zbog sakoa, a nadobijao se i kazni i suspenzija zbog svog ponasanja.

mega ciganijada u Zelezniku je postojala i kada Dule nije bio trener Partizana.

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

verovatno je i Juras nalupetao to za gepekovanje?

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hoćemo sad da brojimo utakmice na kojima je eksplicitno psovao sudije pa da uporedimo sa brojem tehničkih koje je dobio?

 

koji ti je kurac više jebote, koliko puta treba da ti se objasne neke stvari u vezi sa vujoševićem i čovićem i zašto stalno nastupaš tako kao da svi mi drkamo karu na čovića ovde (iako je to potpuno suprotno kada su cigani sa rura u pitanju) koji napadana ugroženog avangardnog cara duleta? :(

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

 

veruj mi da je bolje da uzmete lovu za njega odmah, nego da dodjete u situaciju ko sa Ninkovicem, kojem je trenutno jedina realnost da ga za neku lovu zavaljate u Konjaspor ili turski klub slicnog kalibra...taj Pantic se vec ciganisao za profesionalni ugovor sa 16 godina, a i ovako mi ne deluje nesto previse inteligentno, iako je cinjenica da se radi o velikom talentu...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Мени само није јасно како је дозвољено да се опет игра у Железнику дерби, после прошлог дербија тамо. Наравно опет се деси срање, а навијачи су навијачи, нису они криви већ јебени КСС који дозвољава да се игра тамо када очигледно не може да се осигура хала...

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

^this, treba da se suspenduje za derbi i da ne može tamo da se igra, jednostavno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hoćemo sad da brojimo utakmice na kojima je eksplicitno psovao sudije pa da uporedimo sa brojem tehničkih koje je dobio?

 

koji ti je kurac više jebote, koliko puta treba da ti se objasne neke stvari u vezi sa vujoševićem i čovićem i zašto stalno nastupaš tako kao da svi mi drkamo karu na čovića ovde (iako je to potpuno suprotno kada su cigani sa rura u pitanju) koji napadana ugroženog avangardnog cara duleta? :(

 

Znam kakvo misljenje imate o Covicu, svakako mi nigde nije bila namera da tvrdim nesto suprotno tome.

 

Gledao sam ovu utakmicu i nisam mogao da verujem koliko su nas pokrali. Svaki trener bi ispizdeo na ono. Ne branim ja Vujosevica ovde, nego sam video sopstvenim ocima sta se izdesavalo. Ne razumem samo zbog cega me na bilo koje pominjanje Covica automatski etiketirate da sam Duletov koma-bot. :D Kao da istina prestaje da bude istina samo zato sto je, eto,  i Dule tako rekao.

Link to comment
Share on other sites

Или ако већ мора, онда без публике.

Јеботе, толико је очигледно да тамо једноставно не може да се игра да ми је нерално да то људи из савеза не виде. Просто ми је нереално да су толико глупи, уопште ме не би чудило да се то намерно ради, тј. да се намерно диже тензија око овог срања да би скренуо фокус са не знам... поплава или "слободе" медија :с

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

30/30 u licnim greskama, samo sto su nase lazne, ofc :D

Meni je smetalo sudjenje u prvom poluvremenu koje je bilo u vasu korist, mozda ne u meri u kojoj je bilo u nasu korist u drugom poluvremenu ali je svakako bilo pa mi nije bilo prvo na pameti da kukam kako nas kradu nego kako su nasi jebeno nesposobni, vama u drugom poluvremenu Dzofri uzima loptu na pola terena i krece da izigrava pleja i naravno napravi faul u napadu, debil. :D

Link to comment
Share on other sites

druže, polako prelaziš u "mohr/koma" kategoriju forumaša

 

ajd definisi mi tu kategoriju,cisto da znam u koju to kategoriju spadam :)),imali smo jednu prepirku u vreme duela arsenal - bajern gde sam ja davao vece sanse arsenalu pa cak i posle 1-3 u londonu sam rekao da arsenal moze da prodje,bajern jeste prosao uz rezultat 3-3 uz nesto bolju igru ali daleko da arsenal nije imao sanse u tom dvomecu,sumnjam da ti je to toliko zasmetalo da me pominjes non stop,ili ti pak smeta sto sam navijac utd-a a ti loserpola :D

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

ako pod lud misliš debil, onda da

 

@mohr: imao si par izjava poput te za bajern, ali popravljaš se, lagano :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...