Jump to content

СД Партизан 13/14


alfa

Recommended Posts

72.7. Coaches Uniforms 
 
The head coach and assistant coaches must wear a suit and tie 
during games and press conferences. 
 
Na 126. strani

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja se slazem da je potpuna besmislica... i samo pravilo... i insistiranje na istom...

bez obzira sto o njemu imam misljenje kao da ga je hasim taci pravio, coveku je vruce... pritom je i bolestan...

a garantujem da opsuje sudiji majku makar 10 puta... svojim igracima duplo vise... u terenu je vise nego na klupi... jos je dodatno puko...

mozes da ga iskljucis sa svake utakmice bez ikakvih problema... jebes sako...

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

pa normalno da brani kada nije grobarsko govedo kao ovaj

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

retki su novinari koji poput Andjusa i Tegeltije imaju muda da javno govore istinu u ovom pickoustom govnetu od drzave

(npr, oterali su Brakusa sa B92, oterali likove iz mentalnog razgibavanja, glavni urednik Vecernjih Novosti je smenjen nakon par minuta kritikovanja vlasti u jutarnjem programu..)

cenzurisani mediji su, generalno, veliki problem u drzavi, nevezano za Partizan vs Zvezda i sport u celini

 

btw, od 3:04 je objaznio za gazda Cokija :D

a znam kako je zvao kada je mali Novak trebao da potpise za Partizan, pa je to stopirano

coravo udbasko mafijasko govno

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"Kako utakmica sa FMP dolazi posle meča sa Crvenom zvezdom u Železniku i određenih dešavanja koje predstavljaju šarm toga terena, a što nije prvi put kada se igra u tom divnom mestu, zamolio bih našu publiku da utakmici pristupe bez revanšizma, gospodski i na taj način pokažu razliku. Najlakše je iz publike ili kao deo publike u terenu, kojoj tu sigurno nije mesto, biti agresivan prema igračima gostujućeg tima. I takođe, iskreno bih zamolio navijače Partizana da pogrdnim skandiranjem ne vređaju Filipa Čovića, jer on je pravi sportista i gospodin, i najbolje što ta familija ima“, istakao je Vujošević.

 

Ovaj Dule bi bio vrhunski RURovac.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...