Jump to content

Marvel Heroes


Recommended Posts

Slabo postujem na ruru u zadnjih nekoliko godina, ali ajde da se pomalo aktiviram :)

 

Poceo sam juce... za sada me igra drzi.. uzeleo sam se dobre hack and slash igre posle razocarenja koje mi je doneo Diablo 3, koliko je dobra videcemo posle par dana

 

Naravno ova free varijanta nije losa mada... mada i nije neki A-roster heroja u toj besplatnoj ponudi, a  preterali su cene u shopu za druge heroje (~20$ po heroju). Navodno svi heroji mogu da se dobiju kao ingame drop (ja sam kao storm dobio drop hawkeye negde na 4-5 levelu (kapiram da svi to dobiju) a koji je free anyway )

 

Poceo sam sa Storm... neki level 6-7 sam i igra je poprilicno laka al ok.. ako sve poredim sa Diablo 2 ... mozemo se sloziti da je i on u prve 2 tezine poprilicno lak.


Svidja mi se sto je sve zadrzano u nekom stilu stripa

 

 

Zamerke:

 

-Ne svidja mi se sto se promene opreme ne vide na likovima, uvek su isti (ok kapiram da su to heroji itd.. ali opet fali char prenapucavanja izgleda lika) , naravno to su resili tako sto odes u store i za 4.99$ ili koja je vec cena kupis novi skin

 

-AI je poprilicno glup

 

-Meni, site i forum podseca na Windows 98

 

-Ogranicen izbor free heroja na 5 nepopularnih

 

-Skup online shop, radije bih dao 30-40$ za igru i igrao bez ikakvih ogranicenja nego placao 20$ po heroju (GW2 Model > ALL)

 

 

Ima toga jos ali ajde da cujem vasa misljenja i da razmenimo in-game nickove

 

U sustini igra ima potencijala, ali takodje ima i dosta stvari koji mogu da je zakopaju kao i SWTOR

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

slažem se sa većinom iznad napisanog :D

 

a izbor heroja je baš bedan ako ne platite, nije da su nešto loši, sve su to uglavnom A klasa ali ono, koga boli kurac da igra sa Storm u univerzumu koji ima hulka i kapetana i vulverina i ostale.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Meni je igra katastrofa, sve je repetitivno, nemaš nikakav osećaj da nešto postižeš i da si neki specijalni superheroj, jednostavno, skroz sam se nešto razočarao igrom.

 

Mislim, previše mi je tih "igra ima potencijala" igara (ništa tebi upućeno, globalno govorim) kada već ima toliko igara koje su taj potencijal realizovale. Nema više "popravnih" što se mene tiče u tom fazonu kao - "daj da lansiramo nešto, kakvo je takvo je, pa ćemo vremenom da ga sređujemo".

Link to comment
Share on other sites

ja sam igrao pre neki dan i u fazonu sam bio "jao, baš podseća na ultimate alliance" ali sam se onda smorio samo tako već posle 20minuta celim gejmplejom i tako dalje. Da ne pominjem što je sad sve u fazonu podređeno filmskom univerzumu što me dodatno nervira kod marvela u poslednje vreme.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Meni je igra katastrofa, sve je repetitivno, nemaš nikakav osećaj da nešto postižeš i da si neki specijalni superheroj, jednostavno, skroz sam se nešto razočarao igrom.

 

Mislim, previše mi je tih "igra ima potencijala" igara (ništa tebi upućeno, globalno govorim) kada već ima toliko igara koje su taj potencijal realizovale. Nema više "popravnih" što se mene tiče u tom fazonu kao - "daj da lansiramo nešto, kakvo je takvo je, pa ćemo vremenom da ga sređujemo".

slazem se u potpunosti za repetitivno... 

 

ja jos zivim u toj nekoj iluziji da se stvari mogu popraviti i da ce jednog dana izaci igra koja ceme drzati duze od 2 dana :)

fml

Link to comment
Share on other sites

Mislim, kad malo spustim loptu, ok je pokušaj, možda bi čak i igra bolje prošla da nema tako jako ime i licencu, nego kao očekuješ da će biti zaista nešto više kada je već "MARVEL" u pitanju. Da je bila MMO nekog tima iz kraja pod nekim random imenom, možda kritika ne bi bila tako jaka, s tim što bi opet postojao taj element toga da prosto više nema poente igrati igru koja ne nedovršena. Baš smo pričali tamo na Star Trek topicu, šta vredi što je Star Trek MMO sada možda kul i doteran, kad sam ga probao bio je bezveze, to mu dođe to :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Odavno niko nije ovde komentarisao nista, pa mislim da je potrebno reci par reci o stvarima koje su nastale do danas

 

Prva i osnovna promena koja je po meni dovela da igra zadrzi paznju je uvodjenje eternity splinters-a cijim sakupljanjem moze da se osvoji svaki heroj u ponudi.

Dalje osnovna ponuda heroja je promenjena tako da sad igra moze da se pocne sa cpt. America, Colossus, Black Panter i jos par novih heroja.

Od nove godine je planirano i uvodjenje negativaca, sto ce po meni jos povecati igrivost.

Ima jos dosta stvari, ali glavna stvar je sto se igra iz patcha u patcha stvarno menja i poboljsava, od skilova odredjenih heroja, story moda, i sto se svaka korektna zamerka na igru od strane igraca bar procita a one najbitnije pokusavaju da se i isprave. 

Ima jos dosta stvari koje treba napomenuti pa ako ima interosovanja rado cu napisati to sto vas zanima......

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...