Jump to content

Dead click on adderu


Zr.ninja

Recommended Posts

Imam death adder za levoruke ljude. Pre nekih dana primetio sam da imam dead click na desnom tasteru, jebe me u doti, drugim igrama i u Windowsu. Chitao sam neshto po netu i nashao sam ovo: http://www.youtube.com/watch?v=icBH9i3Rwr0. Ochistio sam ga tako i radio je lepo jedno vreme. Bila je neka dlaka na onom kliku dole, sklonio sam je i privremeno reshio problem. I evo sad jutros igram dotu i sad je skoro svaki 6-7 klik mrtav. Jel vredi da ga opet chistim ili je takav mish, prsne posle odredjenog vremena. Kupio sam ga ima jedno 2-3 godine sigurno. Pa ako ima neko slichnih problema neka javi, samo se nadam da necu morati novi mish da kupujem :(.

Edited by Zr.ninja
Link to comment
Share on other sites

Nemas srece kao ni svi mi koji smo kupli govno od Razer misa - gamerski mis, robusnost nula!

 

Bilo je vec par topika ovde o tome kako bas Deathadder-u riknjava levi klik, ti kliknes a mis ili ne registruje klik ili opali dvoklik ili ponekad zaista opali single click =)

Mrzi me sad da trazim, neko je pricao da treba da se zameni mikroprekidac itd.

 

Ja vise Razer u zivotu ne uzimam.

  • Upvote (+1) 1

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Можда је мало офф али после подоста "гејамерских" мишева, 6-7 Рејзера, Коне и сл. моја топла препорука је да добро осмотриш Менаџеров аватар :)

Рејзер, Рокат и остало јеједноставно прескупо, а када цркне (а хоће) мош само да плачеш. Додатно што је цела "гејмерска"  перифрија само ложана, и ниш више :)

  • Upvote (+1) 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Imao sam mx518 pre ovog misha. Kada sam uzeo ovog addera, dao sam burazeru misha, eno ga on i dan danas igra na njemu bez problema a mish je star bar 6+ godina. Jeste da je prljav i da su mu slajderi u kurcu ali radi perfektno. Ja sam iskreno uzeo ovog addera samo zato shto je za levoruke da bih mogao da stiskam mouse 4/mouse5  poshto na ovim ostalim mishevima krivim ruku kao retard i ne lezhe mi. Ovaj deathadder mi bash odgovara za ruku, chak sam to te mere sam navikao da sam pucanje na kanteru namestio na desni klik, trebalo mi je 2-3 meseca ali navikao sam se. Za TAP TAP TAP sa kalashem je bash do jaja :). E sad imam dilemu shta sledece uzeti, poshto nema puno misheva za levoruke na trzhishtu, ali neka dok ovaj radi necu se cimam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...