Jump to content

Transferi 2013


baltam0s

Recommended Posts

realno su za te iste pare mogli da dovedu jacksona koji je bolji, jaci i ima apsolutno sve fudbalske kvalitete mocnije od iguane..40m je preko svake mere..

 

Pa i za bentekea da su na silu pljunuli 30, bilo bi mi logicnije..

 

serie a je beda bede, ali je fiorentina realno najbolje prosla sa pojacanjima..Gomez u spicari a iza madjionicari Djuzepe Rosi i Ilicic..

 

dace milion golova..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Da li je stvarno moguće da će se Real odreći Ozila u paketu za Bejla?

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ronaldo: 6 seasons at Man Utd (118 goals + Ballon d'Or) sold for £80m.

Bale:6 seasons at Spurs (55 goals) £100m wanted

 

Marco Reus: 50 goals & 36 assists in 118 league starts. Price—£30M.

Gareth Bale: 43 goals & 31 assists in 136 league starts. Price—£86M.

 

 

Link to comment
Share on other sites

plus je prve dve godine premladosti cesto greajao klupu..a napred je gurnut fazon pre 3,4 godine..

 

Sky sports je objavio da je zvanična ponuda world record 85m funti..bez dodatnih igrača..

 

Ali koga ovi da kupe s tim parama? nerealno je očekivati da koentrao na bilo koji način odmeni bejlaru

Link to comment
Share on other sites

mislim da debili iz totinhema nisu ni razmisljali o prodaji bejla, jer realno mogli su dobre kontakte da naprave, 100mil na igrace je wow, city style.
levy je samo prelukava jevrejcina, pa modrica je jedva pustio



jedna stvar mi je cudna. sta se desava sa felainijem ? nemoguce da niko nije bidovao za coveka

Bring It

Link to comment
Share on other sites

I jebem ti sunce, Arsenal ce i ove godine ostati bey nekog zvucnog pojacanja... Kad bi munuli tih 23-25milki za Felainija(sumnjivo je to sto se prica da ima klauzulu od 23m funti, cini mi se, a niko je nije aktivirao do sad), i jos 20 za nekog stopera, i 30 za nekog solidnog spica, i osvajamo!

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

A zašto sam ja toliko siguran i uveren da će Fejl bejlovati, i da je on, ma koliko sjajno odigrao prethodnu sezonu, daleko od nekog nerealno konstantno visokog skila i fitnesa tipa Ronaldo? I zašto mi je mnogo realnije da će on možda još sezonu-dve kidati, i to je to, i da će se brzo ugasiti i završiti kao Kaka, recimo? I to da ne računamo uvek realnu mogućnost povrede u tom periodu?

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

A zašto sam ja toliko siguran i uveren da će Fejl bejlovati, i da je on, ma koliko sjajno odigrao prethodnu sezonu, daleko od nekog nerealno konstantno visokog skila i fitnesa tipa Ronaldo? I zašto mi je mnogo realnije da će on možda još sezonu-dve kidati, i to je to, i da će se brzo ugasiti i završiti kao Kaka, recimo? I to da ne računamo uvek realnu mogućnost povrede u tom periodu?

 

 

 

 ne znamo, zašto si siguran?

 

Pa ne znam ni ja, zato i pitam :-) Znam da ja sigurno ne bih dao za njega tolike pare, i da on nije ni po skilu ni po konstantnosti u klasi sa Ronaldom ili Mesijem... Naravno da Totenhem treba da ga proda ako dobija tolike pare, nisu ludi, ali se pitam zašto ga Real toliko plaća?

 

Isto bi i Suareza trebalo dati ako se tresne na sto 45-50 miliona funti samo tako, jeste sjajan i ekstra golgeter, ali kad to presečeš sa mogućim nezadovoljstvom, gomilom izgubljenih lopti na terenu, i glupim banovima na po 6 ili 10 utakmica u najkritičnijem delu sezone za borbu za to toliko željeno 4. mesto, onda neka ide...

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Realu se Bejl isplati zato što su ionako pretrpani i zato što će da ga ishajpuju kao novog boga fudbala, pa će da prodaju 800 milijardi dresova prvog dana tako odmah nadoknade transfer. :) To su već uradili i sa Bekamom i sa Kristijanom Ronaldom.

 

Totenhemu se opet isplati, zato što za jednog mega cara mogu da kupe četiri cara i da budu jači tim.

 

Sve u svemu - obostrana pobeda.

 

Ja bih prodao Suareza za 55 miliona i za te pare doveo dva cara fudbala, a možda i tri uz malo sreće.

  • Upvote (+1) 1

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...