Jump to content

Injustice Gods Among Us Batgirl trejler


rur_bot

Recommended Posts

batgirl_injustice

NetherRealm Studios za nas imaju prvi in-game trejler za Batgirl, predstojeći u nizu DLC dodataka.

Iako očekivano pomalo slična sa Batmanom, Batgirl ipak ima i interesantnih unikatnih mogučnosti kao što su grapple teleport ili na primer mogučnosti za stun protivnika.

Batgirl je u Injustice Gods Among Us u Barbara Gordon “varijanti” a ne Cassandra Cain ili Stephanie Brown.

Pogledajte trejler:

http://klanrur.rs/injustice-gods-among-us-batgirl-trejler/' send='false' layout='button_count' show_faces='true' width='450' height='65' action='like' colorscheme='light' font='lucida grande'>

Pročitajte na sajtu!
group-rur.png
Link to comment
Share on other sites

Jel igra neko od vas ovo ?

 

Ovo je Batgirl posle DC reboot-a izgleda...ali Lex to sigurno bolje zna ;)

 

Meni je ova igra toliko lozenje !

 

Onda sam pogledao par strimova i smorio se...svodi se na to da oteras protivnika na "kraj" ekrana i onda ga tu uhvatis u masinu ili mapa u klanici gde protivnika ubijes sa zakacenom polutkom od svinje.

 

Ali bez obzira...da imam neku konzolu igrao bi je beskonacno ! ;)

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Meni se ne sviđa, isuviše me podseća na onaj MK vs DC ili kako god koji mi je bio sranje, i to je prvi utisak a drugi je valjda sam novi MK koji mi je gotivan, pa nikako ne mogu da se okrenem ovome, a nema ni fatality-je!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...