Jump to content

Battlefield 4


Coyote

Recommended Posts

Kako vam se svidja posle par dana ?

ja sam stigao malo vise da igram ovijeh dana, i za sada mi se bas bas svidja sve, tj. generalno ono sto sam i ocekivao

Vrhunska fora je bila juce kad sam igrao onu mapu sa ostrvima, i sad cuvam ja kao neki point, i slucajno se okrenem prema pucini, kad tamo battleship 10 metara od plaze ide ubrzano ka meni :D

Usro sam se kad se nasukao i probio do pola ostrva, stigao sam da pobegnem za dlaku :)

Dobra fora to sa time stvarno, neverovatno koliko jedna "sitnica" moze da promeni tok igre cele

Jedino mi malo smeta ovaj server browser sto ne moze da filtrira kao u bf3 sto je moglo, stalno neke degenericne servere sa ogromnim pingom mi daje, iako sam stavio samo na europe da bude

 

Meni malo nepregledno biću iskren, posebno one "džungla" mape :)

Link to comment
Share on other sites

Odlicna je igra, doduse treba da se poradi jos na balansiranju vozila.

Mene samo nervira sto se na svakom serveru igra maltene free for all...teamplay je jedno veliko nista.

 

btw moram da se pohvalim da sam do juce bio prvi po broju ubistava u srbiji iz scouta helikoptera ( little bird, z11 ) )) , ali eto dan neigranja i odmah padas), ali sam heli pilot #1, iako veze nemam kako oni to boduju.

Edited by biss
Link to comment
Share on other sites

vama ne puca igra ne koci i tako to ?

 

nisam igrao 2-3 dana zbog obaveza, vidim da je i danas izasao novi patch za servere

meni se svidja samo sto poslednji dan kada sam igrao mi je pukla maltene svaka partija ostavivsi me bez bodova i oruzja, a acw-r mi bas dobro legao

 

jeste malo free for all osecaj, mada sam se iznenadio kada sam poslednji put igrao bas su me redovno ozivljavali i bacali mi municiju :)

 

e da servera sam imao koliko hoces sa pingom oko 30-35 jeste da se brzo popune ali kad udjes dobro radi, dok ne pukne 

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

naravno da ne mislim, to se odnosi na celo iskustvo i sve probleme koji će iskrsnuti ili su već iskrsli u oba moda igre. Šta više, pošto si paying customer, sasvim lagodno bi mogao/morao da odeš na oficijelni forum/support i izložiš zamerke. Nije da će nešto da pomogne odmah/ikad ali kada bi to svi radili, umesto bučne manjine koja "kuka", drugačije bi bile igre danas, možda čak i bolje zbog jakog uticaja mupterija na poslovnu praksu velikih izdavača. Ovako je izdavač uzeo pare, prodao ti mačku u džaku, a ti se jebi i igraj ALIENS: Colonial Marines, SimCity, Diablo III, CoD: Ghosts, itd...

pljk!

Link to comment
Share on other sites

A ti mislis da sam ja uzeo zbog kampanje igru ? :)

Po najmanje me briga za to, ali naravno da cu da spomenem da je jadna uzasno

 

pa sam si sebi odgovorio na pitanje u prvoj rečenici :)

 

single player je tu čisto da ne bi bili striktno MP naslov jer ovako gađaju nešto širu grupu i to je to.

Link to comment
Share on other sites

CoD Ghosts cu mozda i da igram, samo da vidim rivjuove :D

 

 

pa recimo šta kažu legit popularni izvori:

 

http://www.destructoid.com/review-call-of-duty-ghosts-264903.phtml

 

http://www.polygon.com/2013/11/5/5052646/call-of-duty-ghosts-review

 

http://www.giantbomb.com/reviews/call-of-duty-ghosts-review/1900-603/

 

http://www.pcgamer.com/review/call-of-duty-ghosts-pc-review/

 

 

negde sam i pročitao pre neki dan da je ovo najgore ocenjen CoD u poslednjih nekoliko godina. Doduše, kontam da oni carevi koji su dali 200$ za ono Hardened izdanje su nekom magijom ubedili sebe kako je ovo najbolja igra ikada.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

za sada nisam primetio te probleme o kojima vi govorite.

 

više mi je problem što ne znam gde da pucam kad se pojavim na mapi :))

 

koja je makina kada nemas problema i koja podesavanja? :) 

 

pritisni q pa ce ti neprijatelj biti oznacen [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

koja je makina kada nemas problema i koja podesavanja? :) 

 

pritisni q pa ce ti neprijatelj biti oznacen [:D]

 

Pa napisah tamo negde, core i5 3,6GHz, 8GB RAM, Radeon 6800 (mislim da je možda i 6870 na primer, nikako da zapatim tačno).

Full screen 1920x1080, sve na high, nešto na ultra, isključio sam par nekih sitnijih gluposti al ne znam kojih tačno.

 

Ovo sa stiskanjem Q ću prvo da probam sledeći put kad upadnem na server :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...