Jump to content

Dexter season 8


Recommended Posts

које срање од серије је постао Декстер

:D

:D

:)

:|

:/

:(

:c

:C

Глума је видно лошија генерално (кад видим дечка од оне курве што се ложила на Декса како глуми... трансфер непријатности ко кад читам Чабкетове постове!)

Хана је баш препичка, мислим да је још боља него пре :о Извлачи серију...

Иначе, последњих 10ак минута последње епизоде сам гледао уз сурфовање на нету :с

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Мени је ово била можда најлошија епизода Декстера коју сам погледао, много усиљених момената и вештачке глуме удружене са лошим писањем.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kad je bila scena sa ''volim te'' jao, jao ''volim i ja tebe'' došlo mi je da se ispovraćam po monitoru  [:(]  Ne znam šta se desilo sa ovom serijom stvarno... I gde je naprsno nestao Dexterov urge to kill, ranije kao da se skidao sa pajda kad ne ubije bar nekog po epizodi.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ali njegova potreba da ubije nije na emotivnom nivou u smislu sve je goli kurac, sve vas mrzim i sve ću da vas pobijem, pa da nađe sreću u životu, zaljubi se i kao sve kul, ne. Njegova krvožednost je patološka, usađena traumom iz detinjstva. Ovako ispade kao da je samo trebalo da se zaljubi posle 40 i kusur godina života i kao sve je kul sad, jao kakva sam ludica bio što sam ubijao ljude, šta mi bi, LJUBAV JE REŠENJE BRE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ma jasno je da to potenciraju, ali je sa njihove strane debilno i kosi se sa celokupnim profilom Dekstera. Kao da nisu imali muda da idu na neki tragičniji rasplet događaja, kako dolikuje seriji da se završi jer je prosto takva, nego su eto morali da ''nađu rešenje'' za Dekstera. Videćemo kako će dalje da se razvijaju stvari, još imaju priliku da iznenade publiku, ali trenutni razvoj sezone je jednostavno razočaravajuć.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Мени је ово била можда најлошија епизода Декстера коју сам погледао

IKADA!

 

nisam bio ove sezone ni nešto oduševljen niti razočaran. bila je zanimljiva i sve sam tolerisao bez neke burne reakcije jer može od svega nešto dobro da ispadne, ali ...

onaj momenat kad klinac kaže voleo bih da mi bude mama, polomio me. ono krenuo sam da bacam stvari sa stola i psujem im majke. cela epizoda od tog momenta na dalje čista nevera. iskreno, ogavno.

Link to comment
Share on other sites

duno scena za kraj: "Kauboj "jaše" u zalazak sunca sa devojkom+kid" uvek ostavlja otvorena vrata...

 

Ipak imena preostalih epizoda kanda najavljuju rasplet

94  8x10 Goodbye Miami          |edit    2013-09-08   Discuss episode! 95  8x11 Monkey In A Box          |edit    2013-09-15   Discuss episode! 96  8x12 Remember The Monsters?          |edit    2013-09-22   Discuss episode!

Link to comment
Share on other sites

Aj sacekacu kraj sezone da ne sudim prerano, ali ovo je jako, jako lose...serija ne lici sebe :/ Mislim da je Dexter 4-om sezonom, koja mi je najbolja sezona od svih serija generalno (nisam gledao BB 6-tu sezonu, brat kaze da je predobra) dostigao vrhunac, posle toga je kvalitet postepeno poceo da opada, ali s obzirom da je ovo poslednja sezona ocekivao sam dosta vise, bar za sada.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...