Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

A pa to je #1 pala dek na hpwnu. Nemam coghammer i tiriona pa sam metnuo još jedan truesilver i silvanu, easy peasy, kad se dođe do višeg ranka može da se switchuje.

napravio sam novog miracle roguea, da vidim u čemu je tolika čarolija tog, bar nekad, "samo za strogo pro igrače" deka. koje govno, ako nemaš savršen draw - poz.

Dog: top10 sa njim

Thijs: top50 i penje se

Kruko: "koje govno" 

bole te stojko [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, i iskustva drugih su jako loša, prođe po pet-šest poteza nekad da ne izvučeš miniona. Oil je i dalje bolji od toga, a raptor bolji od oba čini mi se. Moraću još da testiram, ali smara me više da padam po oet mesta na ladderu, već je sredina meseca

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ako vam zanimljivo da glasate - http://www.gosugamers.net/hearthstone/features/4610-gosugamers-awards-2015-hearthstone-nominations

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Arena ume da bude dobar razlog da probiješ ekran pesnicom -_-

Počeo sam dosta da se zabavljam pravljenjem sopstvenih dekova, rank mi nije zavidan, ali je dosta interesantnije, a nekako se dosta toga i nauči na taj način. Naravno, uvek fali neka legendarna da bude to TO :D

  • Upvote (+1) 1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Evo moje poslednje 12ice, jedna večeras, sa Rogueom, jedna pre desetak dana sa Paladinom. Slabo nešto igram arene ovih dana, pošto mi je dosta zabavan LoE constructed

http://www.heartharena.com/arena-run/6p652t

 

http://www.heartharena.com/arena-run/3rr1ry

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Najgore je sto dugo nisam igrao arene, stekao gold, uzeo LOE. I ostalo mi 900 preko, Kazem sebi ajde da probam sa LOE kartama nisam ni jednom. Pala, 9 pobeda, 150 golda + epic (codo rider) + pack TGT. Ostale 3 su mi digle secer nenormalno. I sa odlicnim draftom jednostavno ljudi kao da mogu da biraju kartu koju ce da vuku posto vide moju. I na kraju taj lik .. turn 1- wyrm - coin - wyrm, ne daj boze da ima neku 4 cost kartu u ruci naravno ... Idem sad da odigram jednu hladnije glave.

 

NNEma ja zivaca za ovop

posto sam glup da snimim ceo gif -> Astral Communion , Fjola, Poly:Boar iz retire 1-2 runa. https://gyazo.com/1219a1e8af950b53b01eea9166c7cc36

 

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

Opet tiltuješ Džoni :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ja nisam igrao nekih mesec dana, hteo sam da batalim ali.. =)

probao malo reno warlocka (koji mi se svidja i kojeg cu sigurno da igram) i combo druida koji je isto ok u ovoj meti. ALI ipak sam odlucio da igram patrona, sa sir finleyem i rafaam-om i odlicno su se uklopili u moj omiljeni deck. pogotovo rafaam koji je pao kao kec na deset i koji je vrhunska karta.najvishe kao patron gubim od priestova koji mislim da su dobili ozbiljan buff sa novim kartama. sa ostalim popularnim deckovima imam dobar w/l, sa palama/hunterima vishe nego dobar

kad uzmem rank 5 (sada sam 7) igracu malo reno locka i druida

generalno, mislim da je LOE pogodak, mnogo bolji od tgta

I btw ne znam da li se meni cini ili nocu ima mnogo vishe botova nego po danu? .. uglavnom igram danju, nocas seo i deluje mi da je bar svaki treci protivnik bot

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

ne fali ništa, samo me ne privlači da igram ni control warriora, ni entomb/fatigue/štagod priesta, SAMO LIROJ I FEJS! SMORC!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...