Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Ja bih izbacio zoo, ubacio ctrl warra. Mislim da moras imati neki ctrl deck, sa 3 midrange decka tesko mozes daleko dogurati. Warr, tempo mage i secretadin zvuci ok, ako ti vec lose ide sa furionom

Trenutno mi izgleda da hunter nije jak kao nekada, ako se pravilno odigra moze svaku klasu da dobije, ali nije vise bas konstantan. Ako budes nosio, ubaci flare

Link to comment
Share on other sites

Strifecro okačio video sa control hunterom, koncept koji sam razmatrao neko vreme. Nažalost, fale mi silvana i dr boom :/ takođe, mislim da bi sniper bio dobar dodatak.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

A ste videli Xixo što uze titulu i 10 000 dolara sa  Stalagg/Feugen Druidom? :D Igra ih umesto  Druid of the Claw.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

upravo gledam lika koji strimuje, igra secret paladina, trenutno je rank 1(uskoro legend) , igra na nivou ranka 10, pobedjuje likove koji odigraju duplo bolje od njega

sve mogu da istrpim, i huntere, cancer mageove, combo druide, ali paladini su takvo zatupljivanje igre da nemam reci 

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Kakav e-sports ona zadnja partija između Jaba i Trumpa, Spellslinger u Tracking u Fireball za lethal :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

OPAAAA GG PATRON :D Evo šta stiže sa sledećim Patchom

Warsong Commander now reads: Your Charge minions have +1 Attack.

 

Totalno su zakopali deck sa ovom promenom, mislim da su mogli to malo elegantije da odrade. 

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sledeće nedelje, čudi me da su rešili to da rade pre BlizzCona, ali eto :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa to Blizzard radi od kad je Hearthstonea :D

 

Ne znaju ljudi kako da valjano izbalansiraju nešto, i onda "izbace" te karte iz igre. Sve ključne karte koje su opisivale metu su prošle kroz to.

 

Blood Imp zbog kog su oldskul Zoo i jebeni Murlock Warlock (da, taj deck) dominirali metom. Tinkermaster i Nat Pagle su nerfovima izbačeni iz igre, a bili su najpopularnije legendarne u igri. Undertaker i Buzzard su ubijeni, Miracle Rogue je ubijen, a bio je najčuveniji deck u vanili.

Nekad umeju i dobro da izbalansiraju, recimo Pyroblast sa 8 na 10 mana je ok, Sylvanas sa 5 na 6 mana je isto bilo ok, Soulfire sa 0 na 1 manu je isto ok...

Edited by SavKe

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Vjerovali ili ne moja ideja za nerf tog deka je bio odredjeni buff. Tacnije da samo patrona kao kartu stave na 4/3 i to je to. Ona kad nema charge znacajno je losija jer se umnozava jedino preko warriorovih aktivatora, ne bi vise zloupotrebljavala protivnikov board. Ili da WSC daje charge za 2 ili manje attack. Kako god, ovo im nije bilo dobro resenje, ja sam i ranije volio da igram dekove sa amanijem, raging worgenom, rampage i sl.

Link to comment
Share on other sites

Iako su ubili patron warriora sa ovom promenom, mislim da je ona totalno na mestu. Nerf ka warcong commanderu je bio pravi potez. Menjati patrona sa 3/3 na 4/3 ne bi resilo nista, i dalje bi postojala mogucnost da te warrior otk-uje iz ruke sa 2 berserkera i 3 whirlwinda. Menjati berserkera sa 2/4 na 2/3 takodje nista ne bi donelo, i dalje 2 whirlwinda sa 2 berserkera bi najverovatnije bio otk iz ruke, da ne pricam o patronu koji bi mogao da kontrolise board.

Doduse, Blizzard je mogao da se odluci i hard nerfuje Battle rage umesto Warsong commandera, u kom slucaju bio to i dalje bio veliki nerf za patron warriora, jer ne bi mogli da isprazne celu ruku u jednom potezu i onda je refilluju sa jednom kartom, ali ne bi totalno ubilo deck. Ali izgleda da su se ipak odlucili za totalno unistenje decka i promenu mete, ali ko pa moze da ih krivi :D

Licno se veoma radujem ovoj promeni, i jedva cekam da vidim kako ce meta da se razvija sada. Valjda ce i turniri ponovo postati zanimljiviji za pracenje, gde necemo imati samo patrona, combo druida i handlocka da gledamo. Nadam se povratku freeze magea, oil rogua i priesta konacno. :)

Edited by saracu
.
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ben Brode je rekao da je warsong karta koja "nije dobra za budućnost", jer verovatno vodi računa o sinergijama sa kartama i ekspanzijama koje su tek u razvoju.

Iz toga je jasno zašto nisu dirali Frothinga ili Patrona, ali je problem sa ovim nerfom (valjda će korigovati i mana cost ili statove?) što je prsto glupav.

Nisam baš duboko promišljao, ali bi bilo nekako logično da karta vodi računa o attack value nakon što minionu doda charge. Dakle, da može da kliruje bord i/ili da te pukne za 6x3 dmg i da te prisiljava da juriš dodatne bordcleare za t5+, ali da nije karta za OTK.

Mehanika je svakako moguća, ako Dekhend ima stalno check za wpn (Has Charge while weapon equipped...).

E sad, možda bi wording bio prekomplikovan za tard frendli standarde, a možda je i karta previše ograničavajuća u smislu da bi kod warra svi 3atk minioni imali potencijalno posredno prebudžen value.

  • Upvote (+1) 1

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Trenutna Warsong Commander daje charge minionima po ulasku u igru ukoliko imaju 3< attack, pa zbog toga nije bitno koliko posle dobiju attack, a trebali su jednostavno da promene da to bude aura koja kaže "Minions with 3 or less attack have charge" , što bi rešilo OTK problem.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Realno bilo je pregrst potencijalnih resenja za ovaj problem i potpuno se slazem da su ubili kartu bez razloga. Jedino sto moze da bude opravdanje za ovako nesto jesu njihovi dalji planovi o kojima mi ne znamo. Tj, sa sledecim kartama koje planiraju da uvedu mozda bi se ovaj problem samo jos vise produbio. Ko ce ga znati.

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...