Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Za sada samo u Australiji, Novom Zelandu i Kanadi, tako kažu na blizzovom forumu (QA čovek na njihovom sajtu, tako da je valjda ofišal). Na storeu preko uređaja se ne pojavljuje uopšte, a na sajtu piše da nije podržana država, probah na dva razilčita tableta na poslu

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

igram sa 2 drugara koji su legend, ja sam bio legend takodje, oni me spec i skype pricamo i igramo ozbiljno, 12 losseva za redom. 

cisto da pojasnim kakav rng je bio u pitanju. priest vs mage, mi priest, auch circle u ruci, mage 4 miniona na boardu njegov turn

batica nema nista u ruci topdeck unstable portal>KT.nama 5 karata u decku ostalo 2 deatha i MC, vucem dve karte nema deatha.

ragnaros rng, od 3 targeta udara face jedno 4-5 puta bez preterivanja a i takodje udara nas face za lethal od 3-4 targeta. dve partije protiv control warriora topdeck jedini activator za groma

koji mu je jedina karta u ruci posle nase stabilizacije, dve partije 1 u 15. dve partije protiv druida turn 9 force roar innervate roar tacno posle stabilizacije. 

ne pisem ovo iz tilta gotivno mi je kad igram sa drugarima, nego mi je neverovatno kakve % ljudi udaraju i jos vise koliko puta za redom to moze da se desi.

Edited by neverdie
Link to comment
Share on other sites

Konačno me krenule arene sa GvsG kartama, juče i danas sam imao jedan 12 run, dva po 10 i dva po 7, uz dva oko 4-5, što je odličan prosek :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zašto misliš da je govno? Nije baš najbolji ako ga povučeš u late gameu, ali kao 3-drop je odličan, malo šta mu konkuriše tako rano. A u tom trenutku protivnik mora nekako da odgovori na njega. Bolji je od Dancing Swords jer je davanje karte protivniku jako loša stvar, osim ukoliko nisi mill deck :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ovaj hs se sveo na klasican rng sada nakon ove ekspanzije...

 

saltydog.jpg Kappa

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Meni je ceo taj rng faktor gotivan. Ne igram kompetativno vec cisto zabave radi. U sve dekove guram karte tipa svi shrederi sto iz sebe ostavljaju random minona, unstable portal i slicno jer mi je cool da me iznenadi taj random minion koji moze ili da ti usere ili dobije partiju.

Nego koga pratite na streamu/youtubu? Ja gledam Trumpa jer mi se svidja kako rezonuje, Amaza jer je mali ushiceni Azijat i Noxiusa koj pravi totalno besmislene dekove tipa ships cannon/pirate + echo of medivh/duplicate combo i kenja kao da su to validni dekovi :D I naravno Trolden

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Meni je ceo taj rng faktor gotivan. Ne igram kompetativno vec cisto zabave radi. U sve dekove guram karte tipa svi shrederi sto iz sebe ostavljaju random minona, unstable portal i slicno jer mi je cool da me iznenadi taj random minion koji moze ili da ti usere ili dobije partiju.

Nego koga pratite na streamu/youtubu? Ja gledam Trumpa jer mi se svidja kako rezonuje, Amaza jer je mali ushiceni Azijat i Noxiusa koj pravi totalno besmislene dekove tipa ships cannon/pirate + echo of medivh/duplicate combo i kenja kao da su to validni dekovi :D I naravno Trolden

 

Trumpa uvek volim da gledam jer je kul lik i ume da bude prirodno mnogo smešan na često awkward način, pa plačem od smeha. Forsena ne volim puno jer je , ironično, najveći rolplejer u zajednici koji maksimalno podizali svom tinejdž četu. U poslednje vreme volim da uhvatim da gledam LifeCoacha, jer je jedan od pametnijih igrača i volim njegovo razmišljanje, a uz to je mnogo pozitivan i šuntav lik. I Sjowa uvek gledam zato što mi je zabavan sa sve njegovom gej muzikom :D Ostale kad uhvatim, Amaza i Krippa recimo uz kafu ujutru ili posle ručka.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Trumpa uvek volim da gledam jer je kul lik i ume da bude prirodno mnogo smešan na često awkward način, pa plačem od smeha. Forsena ne volim puno jer je , ironično, najveći rolplejer u zajednici koji maksimalno podizali svom tinejdž četu. U poslednje vreme volim da uhvatim da gledam LifeCoacha, jer je jedan od pametnijih igrača i volim njegovo razmišljanje, a uz to je mnogo pozitivan i šuntav lik. I Sjowa uvek gledam zato što mi je zabavan sa sve njegovom gej muzikom :D Ostale kad uhvatim, Amaza i Krippa recimo uz kafu ujutru ili posle ručka.

Lifecoach je najjaci :D

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...