Jump to content

Watch Dogs


fatboy

Recommended Posts

Ono,sto se tice core gameplaya sve je tu ali previse mozes da uradis gluposti a da te igra ne kazni i gubi igra na tonu tj indititetu vise puta..Npr. one objekte pored puta mozes da unistis i nikakve posledice na to iako si napravio stete za milion $ .Isto pljackas narod bez ikakvih posledica a ti si nekakv RL betmen xD  Masu takvih primera  koji su se mogli resiti sa posebnim podesavanjem,da izabere igrac da li ce biti kaznjavan za takve stvari.Zbog toga je reputacija jednostavna,trebala je da bude vise kompleksna.

 

Kao game,dobar je. Ima svasta da se radi,dovoljno velika  mapa,dosta ljudi i saobracaja na uliciama.Graficki nije kao sto je trebala da bude ali opet izgleda solidno,na momente fantasticno.Mene je razocarala zato sto nije toliko "ozbiljna" kao sto su je prikazali u prvim trejlerima kao i neke gameplay mehanike koje se ne uklapaju sa igrom.

Nije mi dosadno dok je igram ali dosta stvari nije kao sto sam ocekivao. Solidna igra,ima sta da se baca dok ne izadje GTA xD

Edited by SteXmaN
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Hakaj semafore,mostove .Jednom kada ih usporis ne mogu da te stignu.

 

lol važi. Ako im umakneš bar malo, spawnuju se odmah negde oko tebe. Ja sam skupio pare, kupio svo jebeno oružje pa kad krene murija samo zakočim, izađem, jebem majku svima i dok se pojavi nova ekipa uskočim u neki rendom auto, uparkiram i zalegnem. Uspeh u 50% slučajeva. 

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Pa sve je to lepo ako hoćeš da se jurcaš sa njima, šta se bre pale svaki put kad očešeš nešto u igri. Ono iživljavanje sa robo-paukom zato dođe kao terapija, udri i po glupim civilima mmmm-hmmmm 

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

meni je vožnja katastrofalno urađena, poprilično sam razočaran igrom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

2014a godina,voznja na nivou kao u Driver Parallel Lines .Igru koju su izbacili 2006e :fp:    Mislio sam da cu da se naviknem ali ponasanje auta se ne moze kontrolisati u krivinama.Kao namerno da je odradjeno da se slupas u one objekte od pene. xD

 

 

 

Auta imaju grip,mogao je i kontrolisani drift da se odradi.U WD to je fikcija xD

 

Zasto nisu mogli voznju da  iskopiraju iz zadnjeg drivera SF .Arkada,ali dobra arkada.

 

https://www.youtube.com/watch?v=GuUT0P8ALjY

Edited by SteXmaN
Link to comment
Share on other sites

Evo sad igram novi State of Decay, i neverovanto da igra koja tako raspalo izgleda ima toliko bolje odrađenu vožnju od Doge, ovo je milina vozikati bilo koje vozilo.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam snajperom deset puta probao, naravno lik primi šot pravo u glavudžu, preživi, i onda krene da divlja kolima (telohranitelji još gore). Onda sam provalio na kom semaforu staju, i tu kežuali priđem i izrešetam ceo auto (a i tad se desi da uspeju da klisnu). Sad sam tek otkrio IED u jednoj garaži, doduše.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

hahahahahahaha, nema srama, nikako :D jebena Indija :D Ubisoft je već mogao da ih tuži za onaj Assassin's Creed što su napravili, sad imaju još materijala.

 

http://www.gamespot.com/articles/watch-dogs-goes-to-bollywood/1100-6420010/

 

 

Inače, ACIV + Watch Dogs, spoiler - http://www.eurogamer.net/articles/2014-06-02-assassins-creed-4-character-crosses-over-to-watch-dogs

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Da ne ispadne da je sve crno, neke stvari su odradili solidno do odlično: igranje pokera npr (o, hai camera :) ), pogled iz kabine kola (doduše sa ograničenim skrolovanjem okolo), par licenciranih pesama, a juče sam se vozikao po onim ruralnim krajevima i tako obilazio znamenitosti i slično (i ukupan dizajn sveta je ponekad nestvarno detaljan i realistično uklopljen). A onda uskočiš u kamion mešalicu i zaletiš se na skakaonicu na mostu u izgradnji, i upališ slow time (i to sve prilikom pljuska, pa se vidi svaka pojedinačna kap kako pada...). Splendid

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

meni nije dok sam čitao tekst na nekom sajtu gde sam video ali sam onda pogledao video i bio u fazonu "hahaha, možda se lik zajebava.... možda i ne.. ali je retardirano na momente".

 

Zanima me kako će sad one pro-republikanske tv stanice, tipa FOX, da obrade ovo ako im padne ruku. Pošto lik u videu veliča sve ono što oni propagiraju (muslimani su neprijatelji, LGBT populacija su deca satane, itd, itd), a opet oni su uvek prvi tu da osude nasilje u video igrama. Ovo mora da je republikanski paradoks!

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...