Jump to content

Watch Dogs


fatboy

Recommended Posts

Pa ostaje da se vidi jel "content" prava reč, meni za sada više deluje kao "nepotrebni škart".


i voleo bih da je vožnja malo manje haotična, ili razlupam auto do smrti ili se ganjam sa pandurima pola sata jer su uvek korak ispred mene, a manipulacija semaforima i stubićima nije baš utegnuta tokom vožnje.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

A ono,ima po nesto za svaciji ukus.Meni onaj VR phone mini game bas izgleda dosadno dok su digital tripovi  bas vrhunski,kada smore standardne side misije,cisto da se promeni ton igre malo a smanjili su repetativnost donekle u njima sa skill granama,osecaj da pravis nekakav progress.

Link to comment
Share on other sites

Nema toga sa uplay [:D] Imas dosta klipova na YT ,sa konzola MP gameplay.

 

Evo freeroam kako izgleda,ima i race.

 

Description mod

https://www.youtube.com/watch?v=33muCkef288

 

Ono kada hakujes drugog igraca si gledao verovatno.Steta sto nisu stavili jos modova kao standardni TDM,king of the hill i slicno. Trebalo je vise modova kao ovaj gore description,sa fokusom na timski rad i vise stvari da ima u freeroamu.Ovako je samo jedan i ako ne dodaju jos neki kao free update zaginuce MP posle mesec,dva.

Link to comment
Share on other sites

Skinuo RLD, ali kasno je sad za igranje, sutra

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sad sam izvalio šta me najviše jebe u celoj igri - što izgleda kao svaka druga open world igra i podsvesno bi je igrao tako, a nije i zahteva drugačiji pristup celom open world konceptu i načinu igranja. I sad se borim protiv sopstvenih razrađenih instinkta iz Saints rowa, GTA, Assassin's Creeda i sličnih igara.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam - meni je igra totalno istao kao GTA/Saints Row. Ne podseca me puno na assassina. Ove mini virtuelne igre su mi pomalo za 12-godisnjake. Idi i kolji pesake kolima - ako ubijes 12 odjednom dobijes zvezdicu - mis'im. Jos bolje - glumi super maria i skupljaj zlatne novcice. Mozda treba da napredujem malo vise u glavnoj prici pa ce malo sve vise da ima smisla. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je mogao da bude neki teški sajberpank noir, kao Deus Ex u open world okruženju, sa manjim i fokusiranijim gradom i eliminsanjem celog tog GTA vajba. Ovako izađeš na ulicu i milion ikonica na sve strane, igram juče dva sata malo te sporedne stvari i kad vidim progres ko da ništa nisam ni igrao. Najjače što bi ova igra trebala valjda da bude kritika mondernog društva koje samo bulji u mobilne i smartove, a glavni junak ga ne ispušta iz ruke, sve živo se radi preko toga.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

e pa drugovi, ja ne znam za vas ali mene ove vožnje i eskivacije pandura u igri izluđuju maksimalno. Zaglavio sam u misiji gde ne mogu da zamenim vozilo, ne mogu da izbegnem pandure, a kad uspem jednom, čim se isparkiram, eto njih opet i to sa helikopterom. Nije mi jasno kako je ovo je pušteno u prodaju sa tako krš elementom gejmpleja, a koji je krucijelan deo igre.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ahaha, ja upravo ragequitovao upravo zbog toga :)   Kao, izbegni pandure sa nekim besnim kolima, posle pola sata jurnjave konačno uspem, i onda treba da se doveze auto do određene tačke, a po gradu patroliraju neki radari koji, kad te otkriju, ponovo nabace pandure plus helikopter, marš. Još sam pet minuta tražio po onom skilltriju neke veštine koje olakšavaju ovo izdrkavanje, kita naravno.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Sinoc probao na sat vremena, malo je cudna mehanika igre


Tipa ajd' sto mi je malo konfuzno na pocetku, nego sto je voznja malo cudna... Auto se cudno ponasa, ko na konzoli da igram :D


Btw znaci ti u sustini ides kroz grad i nalazis potencijalne crime-ove, i to je poenta da se resava ?

Link to comment
Share on other sites

Btw znaci ti u sustini ides kroz grad i nalazis potencijalne crime-ove, i to je poenta da se resava ?

 

u suštini + main quest.

 

Ne znam, vožnja mi je jedino ok kad je freeroam, ali kad se iznerviram, odem i igram neki ARG ili kod onog što prodaje "ne droge" pa skačem sa cvetića na cvetić :D

 

Navodno za muriju su sledeća rešenja, od kojih ni jedno ne radi kako treba niti je dovoljno dobro da ih kompletno otkačiš. Da ih zakucaš u stubiće = popizde još više, dovedu još kola. Da se zakucaju u nešto na raskrsnici = isto ko za stubiće. U stvari, bilo koji čin gde im sjebavaš auto ih čini još beskrupuloznijim. Heli može da se hakuje ali ti za to treba poena da uzmeš taj skil. Podizanje mostova nekad pomogne, nekad ne ali najveći problem je što je pandurski AI presurov i uvek se na kvarno spawnuju negde oko tebe, koliko god im ti dobro pobegao. Jedini način je da im nekako pobegneš sa vidika dovoljno dugo, parkiraš, sakriješ u kolima i čekaš da prođu i onda veoma brzo da šmugneš odatle, što opet u većini slučajeva navuče još više murije jer te radar skonta.

 

Zato od starta - sve poene u Driving skilove i hacking za vožnju.

 

A mehanika jeste čudna jer te igra bukvalno do početka samo baci u svet i skoro ništa ti ne objasni, a sve je od starta dostupno. I onda nema "obaveznog napredovanja kroz igru" već je sve tu, pa se ti nkosultuj sa HELP-om. Ne kažem da je to išta loše, ali nisam nikad voleo to. Ako ima neki nesvakidašnji koncept, voleo bih da me igra bar jednom sprovede kroz njega u glavnoj misiji. A ovde toga ima baš puno i onda čovek dok pohvata sve, pogubi se. 

 

Tako da ako imam dva saveta pre nego što počnete da igrate - sve u vožnju ihakovanje vezano za vožnju i batalite main kampanju i freeroamujte dok ne pokačite većinu koncepta kako treba.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

I kod bežanja od pandura zaboravite na jurnjavu po pravcima, kakva god besna kola da sam imao, redovno su mi bili za repom koliko god brzo da sam vozio. Valjda su zamislili lomatanje po predgrađima i dvorištima i zavlačenje u sporednim ulicama (tako čak i piše na loading screenu, npr.), što je opet noćna mora jer su automobili previše startni (bar na tastaturi kad se igra).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jebote, ukradeš regularno auto nekoj random ženi na ulici, odma zove miliciju i sledećih pola sata Beni Hil potera po gradu

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...