Jump to content

Neperspektivni fotografi


Recommended Posts

43 minutes ago, FATA said:

Sto se tice drugog dela... Island je specifican jer jedan put, jedna kompanija za bus i avion, jedna sezona i to je to, nemas drugih opcija. Ili hoces ili neces a ako hoces ispadne te ko svetog petra kajgana. 

ovo je istina, ali verovatno možeš u sopstvenoj režiji nešto kombinovati, juriti neke malo povoljnije karte. npr ako redovnije ide avion do islanda iz švedske-norveške-odakle god probaš da uloviš jeftin let do tih mesta pa onda do islanda, a smeštaj nema pomoći, verovatno je takav kakav je tamo jer ga nema baš previše.

44 minutes ago, FATA said:

To je zato sto se nisi azurirao Laki, zamolicu te da osvezis sistem! 🙂

 

apsolutno te ništa nisam razumeo opet 🙂 šta mi vredi deljenje i to što smeštaj "vredi" 70e ako ja moram da ga platim 100e? 

Link to comment
Share on other sites

Mogu da se jure jeftinije kombinacije ali mislim da nema puno logike, bar ne za island. Ako ces da ides ture kao reki onda svakako moze i verovatno je najbolja opcija jer ne razmisljas puno. Ako ces da obidjes ceo island i 3400km kao sinister onda mora auto koji kosta kao i stan na dan. 

17 minutes ago, Lucky said:

apsolutno te ništa nisam razumeo opet 🙂 šta mi vredi deljenje i to što smeštaj "vredi" 70e ako ja moram da ga platim 100e? 

Pa ti si onda sam kriv sto ti primanja nisu 30% veca! A ako jesu onda ti je isto! Dva puta nista jednako je nista crva nije ni bilo! Mada kad krenemo u pasta pricu ima da grmimo i da vodimo rekija sa nama da nas zabavlja! 

  • Like +1 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

20 hours ago, FATA said:

pasta pricu

Ja sam za i dalje! RUR pasta će da kida!

20 hours ago, FATA said:

Ako ces da obidjes ceo island i 3400km kao sinister onda mora auto koji kosta kao i stan na dan. 

Da ti pravo kažem nemam pojma ni šta je pametnije, možda ova tura varijanta za prvi put 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...