Jump to content

Tenis 2013


Grgile

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

љига је Ноле и претерао је и та срања

али и требао је да напуши ову огавну шпанску стоку

Edited by алфа
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Jesu Spanci govna, ali je Nole ispao totalni kreten. Sto da mu ne zvizde kad je dobio njihovu tenisku ikonu pre 15 dana u finalu. Navikao je da mu se svi klanjaju i onda kad ga neko isproziva pocne da place... Mnogo ga gotivim ali je ispao totalni debil.

Edited by pirun
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

zasto je ljiga?

Зато што се неке ствари, типа ово, напушавање ћалета итд. једноставно не раде тако јавно, посебно ако си јавна личност.

Он је узор многим клинцима и ја капирам зашто је он ово урадио, али то је просто погрешно.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Зато што се неке ствари, типа ово, напушавање ћалета итд. једноставно не раде тако јавно, посебно ако си јавна личност.

Он је узор многим клинцима и ја капирам зашто је он ово урадио, али то је просто погрешно.

jebemmumisa, pa i treba da bude uzor... ako te neko rani govnima bez ikakvog razloga, onda mu vrati istom merom... nije on svajcarac (ne, ne mislim na federera, i on je ovako psovao... da je vise psovao, a manje glumio mozda se moja osecanja prema njemu ne bi granicila sa mrznjom :D )...

i uveren sam da ga je ometala bugarska publika... puna spanija bugara... eh ta EU... :D

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam šta više đoković mora da uradi pa da mu određeni ljudi skinu kapu. jeste uzor klincima, i treba da bude, i kamo sreće da im je jedini uzor, pošto trenutno nažalost osim njega nemamo mejnstrim sportiste kojima bih dao da čuvaju načuvanu ovcu, a ne da utiču na decu. a o ostalim javnim ličnostima ne vredi trošiti tastaturu.

Link to comment
Share on other sites

Ја не видим никакав проблем у било каквој врсти критиковања било кога, мислим, нисам никад икад никад видео да је неко рекао да Ђоковић не зна да игра тенис, нпр.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

lol, nisam bio u mogucnosti da gledam mec,... a cale nije bas objektivan kada gleda nase sportiste... ako mu je zvizdala publika dok ne traje igra onda jeste bedna reakcija... ja sam dobio interpretaciju po kojoj su se bas useravali u njega kada to ne bi trebalo da se cini... monolog je zavrsio sa: "da smo igrali davis kup u sofiji, sudija bi ispraznio halu"...

Link to comment
Share on other sites

који сте ви лицемери јеботе... и ви што лупате минусе и ви што браните Нолета

убеђен сам, али УБЕЂЕН, да је нешто слично урадио фудбалер (пошто су ту највећи сељаци, јелте) ви би први осули паљбу по њима.

Ноле је испао сељак, овакве ствари се једноставно не раде

ЈЕБАО ВАС ТЕНИС, ГДЕ НЕ СМЕ МУВА ДА СЕ ЧУЈЕ ДОК ИГРАЈУ, ЈЕБО ВАС

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

pa valjda i treba da gledamo da li je psovala šatirana pičkica koja neće da igra za repku ili svetski #1 koji igra dejvis kup, povredi se, nastavi da igra i dobije meč...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...