Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

Управо, ја сам нашо за мање од секунд, тј. нисам ни нашо него одма видо [8)]

Али добро, ја сам трениран за те ствари!

I ja sam odmah video, mislim ne vidim u čemu je problem, na celoj slici dominiraju sneg i stene, dakle dve boje, a dole vidiš gomilu raznoranih tačkica koje nisu te boje sa preferiranjem žute, logično je da zaključiš da je to kamp :D Još je u opisu slike naznačeno da se kamp nalazi u dnu slike, odmah znaš gde da baciš pogled.

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

I ja sam odmah video, mislim ne vidim u čemu je problem, na celoj slici dominiraju sneg i stene, dakle dve boje, a dole vidiš gomilu raznoranih tačkica koje nisu te boje sa preferiranjem žute, logično je da zaključiš da je to kamp :D Još je u opisu slike naznačeno da se kamp nalazi u dnu slike, odmah znaš gde da baciš pogled.

Е, али зато сам ретард јер сам тек сад извалио да можеш да панујеш лево-десно, тј. да није ово што видиш кад се учита страница све.

ja sam bio u "lol, cigani su ladno bacali flase i sranja dok su isli na maunt everest, neverovatno"

*zoom*

*shit brix'd*

=(

То јесте, у фазону си ''лол саћу направим грудву од ове овде гомилице снега'' и онда сконташ да је то тријес метара снега:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jel pod drugim kampom misliš na one kuće sa plavim krovovima na desnoj strani slike, oko kojih takođe ima par šatora?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Check out this incredible floating stage on Lake Constance in Bregenz, Austria. The Bregenzer Festspiele (Bregenz Festival) has become renowned for its unconventional staging of shows. Verdi’s opera, “A Masked Ball” in 1999, featured a giant book being read by a skeleton.

539828_10151476836613395_405548093_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...