Jump to content

ženin brat


Recommended Posts

Pa ako decko dolazi da se igra sa klincima i provodi vreme sa sestrom, ne vidim u cemu je problem. To je ionako samo prolazna faza. Ako ti njegovo prisustvo smeta, ignorisi ga neko vreme. Mozes i da ga cimas na finjaka preko raznih stvari koje "treba" da uradi - e, aj pomozi nam da okrecimo kucu, ocistimo sneg, prodzaramo septicku jamu, nacepamo drva... da vidis kako ce sve redje i redje da dolazi [:p]

Link to comment
Share on other sites

Verovatno si moj post shavtio kao napad. I jeste u neku ruku, dobronameran ako nije ocigledno. Bez ulaska u dalju raspravu samo ti pravim presek saveta

bez troll postova.

лепо јој кажеш да може да иде код маме и тате, па да буде с батом по цео дан.

понављам, проблем је у њој, а ти погрешно решаваш проблем.

и не видим што је ово Асторино питање неумесно. овде се јављају људи са безброј најразличитијих проблема. кад дође на ивицу не знајући како даље, сваки независни увид је драгоцен.

(mozda bi bio dragocen da iko od nas poznaje Astoru, zenu ili burazera licno. Neumesno je jer znam za devojku koja je naterna da bira izmedju porodice i muza, razvela se, odvela decu. Cao zdravo, jel kapirate vi sa cime se igramo ovde?)

ali mogu ti reci kao i ostali da prvo popricas sa zenom i pitas nju da li ona misli da je to normalno i koji je razlog njegovog dolaska svaki dan?

ako zena izrejdzuje na tvoje pitanje ili sugestije, onda imamo problem koji bi morao da resis samo kako ti znas i umes :)

*tolerantniji pristup suocavanju sa zenom - Mitch je mudro pretpostavio da ti je zena mozda temperamentna pa ces uleteti u svadju sa ko zna kakvim posledicama jer ponavljam - niko ovde sem tebe ne POZNAJE tvoju zenu. Jebote ja ne verujem sta kucam, >TVOJA ZENA<, ej. TVOJA.

Reci zeni da vam roditelji rese taj problem, sve na finjaka

Ili ako si blizak sa surakom zabodite kafanu pa mu objasni kako funkcionise bracni zivot sa sve rakijom u rukama

vise ce mu koristiti u zivotu da ga odjebes na vreme. morace da se uozbilji kad tad

Cek, jel me palite? Decko ima 21 godinu, bez roditelja, zivi u trosnoj kuci, veliki oslonac u zivotu mu je sestra, koja je igrom slucaja Astorina zena. Nek mu naprave mrtvo kupatilo zajedno sa jos dva rodjena burazera. Ne znam gde zivite vi jebote, previse ste otudjeni od ljudi jebeno.

BISS sa pametnim savetom. Porodica, nesto sto svi shvatamo olako.

Link to comment
Share on other sites

Sve quotovano je normalan prihvatljiv savet.

Preskocio sam inceste (ovo je bilo trulo), gay burazera, zeno cuti i slusaj, naduvaj ga pa prijavi i slicne jer su zajebancije, ovo je ipak i dalje RUR. :)

Ne znam, decko kaze da ce formirati svoje misljenje ali zeli i da cuje sta drugi misle pa ce razmisliti i videti. Meni i dalje to nije OK, jer je u pitanju duboko licni

porodicni problem, koji se po mom misljenju ne tice nikoga sem njegove porodice.

Ako i dalje nije jasno, njegove zene. poz

Link to comment
Share on other sites

Pitanje.

Da li je normalno kada non stop dolazi kod vas u kucu brat vase zene.. Non stop mislim, konstantno svaki dan i da ne bira vreme kada ce doci ?

Razumem da je neko vezan i taj odnos ali je moje misljenje da je to jebeno preterano. Zelim misljenje vas, ako moze.

Hvala!

gamma.gif u rodjenoj kuci :fp:

Link to comment
Share on other sites

2050.year... everydays life at Astora's place since 2013th:

5744-0.jpg

Middle left: little bro of Astora's wife

Middle center: Astora

Middle right: Astora's wife

All around: RUR Cosmo Squad 2013 (with families)

:tf:

И наравно др Дуле се не види на слици... заклања га сто.

[roflmao] [roflmao]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Па делове скафендера за свемирска истраживања, модел пролеће 2013.... након Лав из ин д еир сешна негде у беспућима Војводине. [8D]

... осим Асторе, то му је ватрогасни шлем :)

И зајебао сам се... требао сам написати да је чикица у средини шурак, а надркани на левој страни Астора :) Фиксед.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...