Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Samo staviš mjut i gledaš je kako je tad bila najbolja riba

Mislim pogledaš to i pogledaš onaj album cover deset godina pre toga, dupe i oko, nebo i zemlja, plastična operacija i bez plastične operacije

ko je bre bio najbolja riba what ar ju tokin about??

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Sinoc bio u Ilegali (aka industriji lol).... da gledam bicharke na bootyshake takmicenju.

Bilo ih je 10tak, od toga jedna ultra debela koja ume a uz to i moze da bez blama digne nogu iznad glave kolko je razgibana.... bila je jedna sa nekom cirokanom koja je onaj tip ribe koje zelis da udaris i iseres joj se u facu a ni sam ne znas zasto, prosto je jeziva... i ostalih 8 je su bile turbo mega dobre klinke bicharke.

naravno, pobedila je ta sa cirokanom.... ma lol :)

white ppl problems, bilo puno ljudi/klinaca i smrdeli su svi.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Sinoc bio u Ilegali (aka industriji lol).... da gledam bicharke na bootyshake takmicenju.

Bilo ih je 10tak, od toga jedna ultra debela koja ume a uz to i moze da bez blama digne nogu iznad glave kolko je razgibana.... bila je jedna sa nekom cirokanom koja je onaj tip ribe koje zelis da udaris i iseres joj se u facu a ni sam ne znas zasto, prosto je jeziva... i ostalih 8 je su bile turbo mega dobre klinke bicharke.

naravno, pobedila je ta sa cirokanom.... ma lol :)

white ppl problems, bilo puno ljudi/klinaca i smrdeli su svi.

Znaci nisi odustao od 94` godista [}:)]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Sinoc bio u Ilegali (aka industriji lol).... da gledam bicharke na bootyshake takmicenju.

Bilo ih je 10tak, od toga jedna ultra debela koja ume a uz to i moze da bez blama digne nogu iznad glave kolko je razgibana.... bila je jedna sa nekom cirokanom koja je onaj tip ribe koje zelis da udaris i iseres joj se u facu a ni sam ne znas zasto, prosto je jeziva... i ostalih 8 je su bile turbo mega dobre klinke bicharke.

naravno, pobedila je ta sa cirokanom.... ma lol :)

white ppl problems, bilo puno ljudi/klinaca i smrdeli su svi.

ladno si isao na friday swag

bio u bigzu do 9, sad sam se probudio, ne znam nista

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

heeeeeeeeeeee

e, da, i video sam se sa onom nikitinom potencijalnom buducom zenom, rekla vam je da ste picke sto pljujete onu sliku sa kerom i kisobranom

super je dete, ima sjajan osmeh, poret toga sto radi, studira fotografiju i anemicna je, tako da mora niky dobro da je na'rani :tf:

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...