Jump to content

CSPromod pricajte


vukashinp

Recommended Posts

zato sto je to blizard a ne valve?

ahhahaha kojia si ti neznalica jebem li ti lebac osecam da ima 15+ godina i kanter si upalio prvi put pre godinu dana ili si neki mega noob iz nadrlja :) hahaha pa valve je izbacio jos neke igrice osim kantera al ti ocigledno ni jednu od njih nisi igrao :) strah me da citam vise nebuloze koje pises upisacu se od smeha.... rekao si da csp ima losiju grafiku od 1.6 omg covece saberi se i skini naocare !!! CSP nije ni do kolen 1.6 a CS:Govno mu nije ni do clanaka tako da ja biram ovaj koji je makar do kolena !!! pozdrav

  • Upvote (+1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ahhahaha kojia si ti neznalica jebem li ti lebac osecam da ima 15+ godina i kanter si upalio prvi put pre godinu dana ili si neki mega noob iz nadrlja :) hahaha pa valve je izbacio jos neke igrice osim kantera al ti ocigledno ni jednu od njih nisi igrao :) strah me da citam vise nebuloze koje pises upisacu se od smeha.... rekao si da csp ima losiju grafiku od 1.6 omg covece saberi se i skini naocare !!! CSP nije ni do kolen 1.6 a CS:Govno mu nije ni do clanaka tako da ja biram ovaj koji je makar do kolena !!! pozdrav

Ahhhhhh........Ne ja sam rekao da csp ima losiju grafiku od 1.6 PO MOM MISLJENJU.Jeste valve je izbacio jos igrica ali cs:go i 1.6 imaju dosta zajednickih stvari dok npr. cs:go i portal koji je valve takodje izbacio nemaju nikakve veze pa igrica ni ne moze tako da se zove.Imaju isti princip (bomb plant/defuse misija) imaju iste (slicne) mape itd... CSP je napravljen da bude nastavak 1.6 i nije mu ni blizu , a cs:go nije napravljen da bude novi 1.6 kao sto i nije i ne treba ih uporedjivati kao sto sam vec rekao.

Ja sam izneo svoje misljenje o csp zbog kojeg je i otvoren ovaj topic, da bi se o istom i raspravljalo.Nisam nikome rekao sta treba i dal treba da igra.Nek svako igra sta mu se svidja , MENI se csp ne svidja.

The Creator.Teacher of the World.

Link to comment
Share on other sites

"zato sto je to blizard a ne valve" Pogresno si protumacio post ,baju sam hejtvao , nista vise..

A za ostalo sto si napisao u postu stvarno ne znam sta si hteo kaze/uradis/postignes... btw skini ti naocare i saberi se , SVOJIC I UNTOUCHED NISU ISTI NIKOVI

Stvarno necu da se svadjam ,stariji si , igras duze cs od mene , odigrao si vise turnira , imam postovanje .. Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Napisao si da imaju dosta zajednickih stvari, zanima me koje su to stvari, nadam se da ne trazim mnogo.

brate ti se sprdas.... taoci, psotavljanje bombi, mape, 5na5 se igraju turniri, kupovina dosta oruzija je slicna (dodata su jos neka)....

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

si dobar?

nemoj da mi prosipas te ulicarske zargone, lepo sam pitao pitanje, tebi se nigde nisam obratio pa se nadam da mi se ne obracas uopste, totalno si nebitan u ovoj prici, svaka igrica njen nastavak je slican, kao prethodnoj verziji, uzmi npr pes, svaki sledeci pes je slican, fifa, call of duty, bilo sta uzmi, a cs 1.6 i njegov nastavak cs:go, nemaju nijednu jebenu slicnost, gameplay razlicit, grafika skroz drugacija, movements drugacije, sve bukvalno je drugacije,a u sebi nosi naziv CS, ne kazem ja da je losa cs:go igrica, ali da nema veze sa 1.6, i da nije fazon da posle toliko godina zbog para se turnir vise ne igraju.. :)

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

e ovako slusaj me KUNGLEO , posto vidim da poredis babe i zabe , da li bi mogao da mi objasnis razliku izmedju cod1 i cod6? i kako to da je csgo nastavak 1.6 ?

poredis keca i sesticu od COD? pa uporedi pes 2003 i 2012 isti ti kurac... Al zato uporedi 2003 pes i 2004 , i videces koliko su slicni.. Svaki sledeci nastavak igrice treba da bude slican.. Ti uporedjujes keca i sesticu od COD, kec izaso fazon 100 godina pre sestice i naravno da ce biti velika razlika..

Link to comment
Share on other sites

Sto hejtujes igricu kad nisi ni pokusao da udjes u options i namestis soudns -- onda biras hoces iz 1.6 ili iz source-a, po deffaultu je source stikliraj 1.6 i gledaj posla... igrica je doktorska i zvuci takodje

Не хтејтујем игрицу, само кажем шта ми се не свиђа, изнео сам своје мишљење и то је то.. И не, нисам од оних што подржавају ни ЦСГО ни ПРОМОД, из простог разлога што се зна шта је ЦС а не Кол оф дјути или нека његова бледа копија..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

poredis keca i sesticu od COD? pa uporedi pes 2003 i 2012 isti ti kurac... Al zato uporedi 2003 pes i 2004 , i videces koliko su slicni.. Svaki sledeci nastavak igrice treba da bude slican.. Ti uporedjujes keca i sesticu od COD, kec izaso fazon 100 godina pre sestice i naravno da ce biti velika razlika..

Si mi dobar? Kad je izašao 1.6 a kad GO? CSP nije toliko loš ali činjenica da je 80% isti kao 1.6 ne daje mi razlog da igram tu igricu, koja je puno lošija od naše igre. Kao što je hogar negde napisao, sve je postalo monotono, fleševi, taktike, sve se zna. Veliki broj igrača je izgubilo motivaciju zbog toga mnogo pre no što se 1.6 prestao igrati u svetu.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

@ian

Ovde nije reč o meni, već o pro igračima koji diktiraju masom i "biraju" koja će se igra igrati.. Svi su oni osetili Koreju, Ameriku itd.

Al aj kad već mene spominješ, ja nikoga nisam ubeđivao da igra cs:go jer ja tu igricu nisam ni probao još uvek. Zanimljivo da u ovom podforumu čovek ne može da iznese svoje mišljenje.

Edited by method-
Link to comment
Share on other sites

poredis keca i sesticu od COD? pa uporedi pes 2003 i 2012 isti ti kurac... Al zato uporedi 2003 pes i 2004 , i videces koliko su slicni.. Svaki sledeci nastavak igrice treba da bude slican.. Ti uporedjujes keca i sesticu od COD, kec izaso fazon 100 godina pre sestice i naravno da ce biti velika razlika..

pa ti, prijatelju, bele veze o igricama nemaš.

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...