Jump to content

CSPromod pricajte


vukashinp

Recommended Posts

hogare to sto je csp remake 1.6ice ima poentu jer vecina ljudi da moze i dalje bi igrala 1.6,a sobzirom da 1.6 ne moze da se vrati nazalost,ljudi ce igrati nesto najblize toj verziji,jer toj vecini ljudi gejmplej 1.6ice je neprevazidjen.

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da ako Riot preuzme csp i napravi milionske turnire i lige i masterse i ko zna sta jos , svi "pro" igraci ce preci na tu igricu jednostavno zbog para , a za njima ce da predju i ostali igraci i ekipe i organizacije kao sto su svi pojurili za parama u csgo , tako ce svi pojuriti za parama u csp (ako ih bude naravno), a preveliki plus je to sto je csp preslikan 1.6 uz dosta nekih poboljsanja.

Ja sam rekao jos na pocetku ove csgo kampanje da mi sve to lici na 2005u kad je uleteo source , i wcg ga podrzao i tako dalje, potpuno iste price su bile kao sto su i sad, novi izazovi , nova igrica , kurac palac, taktiziranje i takve gluposti i sve je to trajalo godinu dana(jedino se aktivno odrzao u Americi jer je tamo bilo dosta para ulozeno) koliko ce i csgo da traje , ali sve to pod uslovom da riot preuzme .

I u pravu si Hogare csgo je nova igrica bazirana na aspektima stare ,ali ta stara nije 1.6 nego sors :D

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da ako Riot preuzme csp i napravi milionske turnire i lige i masterse i ko zna sta jos , svi "pro" igraci ce preci na tu igricu jednostavno zbog para , a za njima ce da predju i ostali igraci i ekipe i organizacije kao sto su svi pojurili za parama u csgo , tako ce svi pojuriti za parama u csp (ako ih bude naravno), a preveliki plus je to sto je csp preslikan 1.6 uz dosta nekih poboljsanja.

Ja sam rekao jos na pocetku ove csgo kampanje da mi sve to lici na 2005u kad je uleteo source , i wcg ga podrzao i tako dalje, potpuno iste price su bile kao sto su i sad, novi izazovi , nova igrica , kurac palac, taktiziranje i takve gluposti i sve je to trajalo godinu dana(jedino se aktivno odrzao u Americi jer je tamo bilo dosta para ulozeno) koliko ce i csgo da traje , ali sve to pod uslovom da riot preuzme .

I u pravu si Hogare csgo je nova igrica bazirana na aspektima stare ,ali ta stara nije 1.6 nego sors :D

ta spika novi izazovi blabla tako ne pije vodu po meni,ako bas 1.6ici treba nesto novo su jedino mape. Edited by riddium

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

Poenta je da ako Riot preuzme csp i napravi milionske turnire i lige i masterse i ko zna sta jos , svi "pro" igraci ce preci na tu igricu jednostavno zbog para , a za njima ce da predju i ostali igraci i ekipe i organizacije kao sto su svi pojurili za parama u csgo , tako ce svi pojuriti za parama u csp (ako ih bude naravno), a preveliki plus je to sto je csp preslikan 1.6 uz dosta nekih poboljsanja.

Ja sam rekao jos na pocetku ove csgo kampanje da mi sve to lici na 2005u kad je uleteo source , i wcg ga podrzao i tako dalje, potpuno iste price su bile kao sto su i sad, novi izazovi , nova igrica , kurac palac, taktiziranje i takve gluposti i sve je to trajalo godinu dana(jedino se aktivno odrzao u Americi jer je tamo bilo dosta para ulozeno) koliko ce i csgo da traje , ali sve to pod uslovom da riot preuzme .

I u pravu si Hogare csgo je nova igrica bazirana na aspektima stare ,ali ta stara nije 1.6 nego sors :D

source je toliko slican 1.6 po kretanju i manje vishe pucanju,da niste ni svesni :) jedina velika razlika source-a i 1.6 je taj smoke,taj flash i net kodovi,koji se ponasaju ko da nema interpa u igrici ( ko da je ex_interp 0.1 ). Nego niste ni sourceu dali sansu :)

Tako da po meni nije bitno na osnovu koje igre cs:go je zasnovan,i source i 1.6 su manje vishe igracki isti,samo takticki drugaciji :)

Opet ja branim cs:go iz prostog razloga jer mi se igra nova igra,malo mi postalo monotono da igram 1.6,ne zato sto nisam osvajao turnire i bio no1,nego jednostavno postao je monoton ,isti i dosadan. Znas sve taktike,sve smoke-ove,nema nista novo da se izmisli,sve se vrti u krug :) Ko bolje puca taj dobija mech.

Dok je cs:go vratio scenu na trenutke pocetka 1.6,kad se vise taktiziralo, i polagalo vise na taktike nego na individualni skill ( AIM ).

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

normalno da ne pije, jer su to obicne gluposti.

A mape , manje pitanje je koju bi ubacili , vece je koju bi izbacili iz poola ako bi uopste izbacivali :D

source je toliko slican 1.6 po kretanju i manje vishe pucanju,da niste ni svesni :) jedina velika razlika source-a i 1.6 je taj smoke,taj flash i net kodovi,koji se ponasaju ko da nema interpa u igrici ( ko da je ex_interp 0.1 ). Nego niste ni sourceu dali sansu :)

Tako da po meni nije bitno na osnovu koje igre cs:go je zasnovan,i source i 1.6 su manje vishe igracki isti,samo takticki drugaciji :)

Opet ja branim cs:go iz prostog razloga jer mi se igra nova igra,malo mi postalo monotono da igram 1.6,ne zato sto nisam osvajao turnire i bio no1,nego jednostavno postao je monoton ,isti i dosadan. Znas sve taktike,sve smoke-ove,nema nista novo da se izmisli,sve se vrti u krug :) Ko bolje puca taj dobija mech.

Dok je cs:go vratio scenu na trenutke pocetka 1.6,kad se vise taktiziralo, i polagalo vise na taktike nego na individualni skill ( AIM ).

Iskreno ne bih se ja slozio jer, kretanje nije bi blizu slicno kao 1.6 , ajde sto ja to kazem, to je rekao Neo koji se kretao apsolutno najbolje na svetu u 1.6, i bilo ko

ko je 2 puta skocio u igrici ovoj shvata da nije kretanje ni blizu kao 1.6, flesevi bombe takodje ,svi znate na sta to lici u csgo , fles preslikan iz sorsa , smouk je

totalno drugaciji (bolji definitvno nego 1.6) , ali drugaciji potpuno, molotov poremetio dinamiku igrice skroz i nije postajao u 1.6, mape takodje , sve mape osim miraga su iste kao u sorsu ako se ne varam , naravno nuke ima onaj dodatni prolaz, koji je poremetio sve rotacije i cuvanja i napadanja (nekome je dobar , nekome los, to nije ni bitno sad), tako da sve u svemu , igrica nema nikakvu slicnost po meni sa 1.6 , osim naravno sto se igra 5vs5 i postvlja se bomba :D

I da , hitbox je stvarno tragican u csgo i ako nesto treba da poprave sto pre , to je onda to :D

Link to comment
Share on other sites

source je slican 1.6ici jer je dobio update pre nekoliko godina a pre toga je bio shokantna tragedija:D,a ako cemo iskreno valve pokusava da napravi nesto novo i svaki put se vraca starom csu u updateovanju novih igara,ne zato sto se ljudi bune jer ih mrzi/nece da se prilagodjavaju novom gejmpleju,nego zato sto je to bolje reseno u starom csu(meni je to otprilike kao da menjas iz korena pravila u fudbalu/kosarci)

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

CS:GOvno nikad nece da zazivi kao sto nije ni source totalno je debilno da jedan Heaton i jedan potti koji su zbog svog nezalaganja izgubili mesto na 1.6 sceni se vrate na ovo CS:GOvno da bi opet bili najbolji i da mi source igraci haraju scenom LOLLLL ... i svi oni koji nikad nisu mogli da pokazu skill na 1.6 pocnu da igraju CS:GOvno pod raznim izgovorima .... a vi sto igrate CS:GOvno sto lepo ne upalite COD ? totalno je moderan majke mi :)

Ziveo PROMOD :) U mojoj igraonici se cs:goVNO nece igrati makar ja propao :) pozdrav :) to je moj skromni doprinos ozivljavanju nove cs pro mod scene :) !!!!

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Skinem source SDK base 2007 i izaberem ovaj .exe fajl skinem CSPromod i brate nema ga na steam.

Imam samo ovaj source SDK, a cspromod nadjem u instalacijama za source sdk.

Ne kapiram.

Udjes na steam, odes samo na library i odatle pokrenes igricu(CSPromod BETA 1.09)!Naravno ukoliko nemas ikonicu!Malo duze ocitava kada hoces da udjes na neki server, cisto da ne mislis da je neka greska! I, to ti je to!

Link to comment
Share on other sites

Najveci problem CS:GO-a je shto igra jednostavno "nije techna". Uopshte nije neigriva nego je jednostavno drugachija od 1.6. Vas sve kompletno u mozak jebe shto se to zove Counter-Strike pa se tripujete da mora da bude kao 1.6.

Na flesheve se lako naviknesh, hitboxovi bi stvarno mogli da budu bolje odradjeni, grafika je super i nije uopshte toliko zahtevna za moderne kompjutere. To shto 90% nacije nema kesha da normalno igra igricu je druga stvar (ili ono shto ja tvrdim, ima a boli ih kurac da kupe novi komp nego ce radije da kupe 10 tona misheva i slushalica umesto pristojnog procesora i ploche).

Druga stvar, promod je isti kurac kao i CS:GO, ne znam shta se ljudi tripuju sa tim IGRACU PROMOD NECU CSGO TO JE GOVNO. Riot i da kupi CSP, ne ochekujte da vam igra bude dzabe, ili ako bude dzabe, moracete da placate neki "in-game content". Riot tako funkcionishe, i zato i ima pare. LoL, koji je njihova igrica, i trenutno najigranija igrica na svetu, je free to play ali da bi kupio skinove za heroje i same heroje, treba da kupish Riot Poene koji ni malo nisu jeftini i na tome se njihova zarada i zasniva. Oni ako vide da ne mogu papreno da zarade, nece ih zanimati da li cemo mi da igramo CS:GO ili CSP.

  • Upvote (+1) 2

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Ne, nego je bilo potrebno da ugase 1.6 ne bi li se ljudi iole zainteresovani za nesto drugo (bar priblizno dobro). A promod je bolji od csgo-a posle ovog patcha, do sad su modeli bili totalno slogirani. Nadam se da ce neko uletei sa kesom u promod da bude turnira, da ugasim ovo cs:govno.

ufff, ljudi su moj post shvatili previše lično.

nisam ciljao na rur komunu, niti domaću cs scenu, nego na globalnu cs scenu.

promod postoji već nekoliko godina i rade ga dva lika u garaži i svi smo znali za njega od ranije, ali niko se nije potrudio da to zaživi.

znalo se da 1.6 neće trajati doveka, ako ni zbog čeg drugog onda zbog novih generacija kojima je 1.6 rofl igrica i ne gledaju na nju kao mi. oni se priklanjaju drugim igricama, a valv ne želi da se odrekne potencijalnog tržišta.

istina je da je promodu trebao neko s parama ko će da isfinansira završetak te igrice, ali niko ne želi da ulaže keš u nešto što niko ne igra. dakle postoji gomila komjunitija i ljudi koji cs igraju iz ljubavi i zabave (svi mi ovde, pa zamisli koliko ih ima još u svetu), i da se na vreme pokrenula ikakva akcija od strane komjunitija (kao što recimo sad pokreće efrag, thumbs up) ne bismo došli u situaciju da go zauzima mesto cs-a.

dakle greška je što nam je trebalo gašenje 1.6 (koje izaziva go), umesto pravovremenog prelaska na promod.

Link to comment
Share on other sites

Najveci problem CS:GO-a je shto igra jednostavno "nije techna". Uopshte nije neigriva nego je jednostavno drugachija od 1.6. Vas sve kompletno u mozak jebe shto se to zove Counter-Strike pa se tripujete da mora da bude kao 1.6.

Na flesheve se lako naviknesh, hitboxovi bi stvarno mogli da budu bolje odradjeni, grafika je super i nije uopshte toliko zahtevna za moderne kompjutere. To shto 90% nacije nema kesha da normalno igra igricu je druga stvar (ili ono shto ja tvrdim, ima a boli ih kurac da kupe novi komp nego ce radije da kupe 10 tona misheva i slushalica umesto pristojnog procesora i ploche).

Druga stvar, promod je isti kurac kao i CS:GO, ne znam shta se ljudi tripuju sa tim IGRACU PROMOD NECU CSGO TO JE GOVNO. Riot i da kupi CSP, ne ochekujte da vam igra bude dzabe, ili ako bude dzabe, moracete da placate neki "in-game content". Riot tako funkcionishe, i zato i ima pare. LoL, koji je njihova igrica, i trenutno najigranija igrica na svetu, je free to play ali da bi kupio skinove za heroje i same heroje, treba da kupish Riot Poene koji ni malo nisu jeftini i na tome se njihova zarada i zasniva. Oni ako vide da ne mogu papreno da zarade, nece ih zanimati da li cemo mi da igramo CS:GO ili CSP.

Ne razumem sta hoces da kazes ? pa logicno je da svako hoce da zaradi !!! sto jel cs:goVNO moze za dzabe da se igra ?izmdju ova 2 kantera biram CSP jer je igriviji govno vise podseca na cod i na neke drljave igre...igrao sam i jedno i drugo !!! jedno je kanter a ovo drugo je sranje :)

  • Upvote (+1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem sta hoces da kazes ? pa logicno je da svako hoce da zaradi !!! sto jel cs:goVNO moze za dzabe da se igra ?izmdju ova 2 kantera biram CSP jer je igriviji govno vise podseca na cod i na neke drljave igre...igrao sam i jedno i drugo !!! jedno je kanter a ovo drugo je sranje :)

Ne nego kazhem da Riot tu ne mozhe da vidi neku preteranu zaradu verovatno, jer da bi promod bio masivan, mora da bude free a koji cesh ti ingame content da prodajesh na csp? Skin za kalash? Roze defuse kit?

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

cs online prati taj sistem u aziji stefane i ocigledno je uspesno sobzirom da izlazi cs online2,ne mozes da mi kazes da ne bi bilo carski qpiti bazuku na ffa ili tako neka sprdnja:D

i btw ne mislim da riot moze da napravi tur od par milki u cspu sobzirom da nece biti iste velicine komjuniti kao u lol-u al da bude 100-200k evra to ce unistiti csgo u najavi.

Edited by riddium

In a city you must fight to survive, he sold tortillas on the corner and the mob wanted him.

Link to comment
Share on other sites

Znam, i nisam ni napisao nishta drugo. Poenta je bila da ti za CSP ne mozhesh ne znam kakve dodatke da napravish koji mogu da se kupuju a da to nije kao u CS:O, tj. da kupujesh pushke na odredjeno vreme da bi uopshte mogao da ih koristish. Jedino da svi uzmemo po zlatni dezert, da se osecamo bolje.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...