Jump to content

CSPromod pricajte


vukashinp

Recommended Posts

Ne, nego je bilo potrebno da ugase 1.6 ne bi li se ljudi iole zainteresovani za nesto drugo (bar priblizno dobro). A promod je bolji od csgo-a posle ovog patcha, do sad su modeli bili totalno slogirani. Nadam se da ce neko uletei sa kesom u promod da bude turnira, da ugasim ovo cs:govno.

Some of us see only Black and Blue! Pazza inter

[00:54] <@BGDo|MASINA> 1on1 aim_map server on msg me

Link to comment
Share on other sites

Skinuo sam sve kako treba.Udjem u igru, i kada pokusam da se konektujem na neki server samo mi zakuca!Fali malo da udje i odjednom zakuca cela igra.Jel zna neko do cega je to?

edit: Uspeo sam da sredim.

Malo sam odigrao i cini mi se da je igrica dobra!Samo ima dosta posla jos oko nje...

Edited by DominatoRR
Link to comment
Share on other sites

upravo skidam source sdk pa cemo da vidimo igru ;)

kobra dobio si + od mene, ako je zaista dobra pazi sta si rekao za turnire ;)

@Prota od starta sam bio za promod, ako se vec nece igrati 1.6 :)

Brate ovo je show koliko je dobro ja sam prezadovoljan,naravno da je 1.6 nesto sto nikad nista ne moze da zameni ali izmedju ovoga i Go birao bih svakako ovo , shokice mislim da su nasli pare :) neka velika firma je krenula u pricu sa njima da ovo izgura do kraja :) al ce valve da poludi :)

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

I nasli developeri firmu sa keshom i opet ta firma sigurno ne moze da obezbedi kesh za internacionalne turnire ( DH,ESWC,IEM ili da se vrati CS NA WCG i tako neke velike turnire kojih sada u cs:go ima brda ),tj da ih sponzorishe. To sto ce igra imati patcheve itd itd,i bice isplegana maximlano da se svidja svima,sigurno nece moci da se probije samo zato sto je dobra,kad nema jaku finansijsku pozadinu da je progura :) Tako da dzabe,moze da se igra isto ko i condition zero sto se igrao kompetativ :) Mali komjuniti i to je to,nista internacionalno veliko i zapazeno :)

Iskreno meni kao ljubitelju cs fransize svidja se svaka igra i svaka verzija,jer ja volim pucacine,ne bitno dal je to quake,cs,cod,battlefield...Trenutno mi se cs:go svidja previse,i tesko da ce sada makar u narednih 2-3 godine zaziveti taj pro mod,kada je tek krenuto sa cs:gom koji je uzeo maha,i svi "pro igraci" su mahom presli na njega :)

A to sto je grafika bolja,a sve prakticno 90% isto ko na 1.6,pa nema poente...postoje HD mape za 1.6, skinite pa igrajte :) d2,inf,sve standardne mape postoje u HD rezoluciji,pa mozete da imate osecaj ko da igrate cs pro mod :) mozda ubacite koji novi model puske i eto vam isto sranje drugo pakovanje :)

Ja sam bio za pro mod kad je prvi izasao,i shrafio sam ga ko lud,i dalje igra je dojaja,i bolja je po mnogim aspektima od cs:go,ali nema poente igrati nesto sto godina isto :) Dal cu igrati 10 godina 1.6,pa opet jos 10 cs pro mod,ili 20 godina 1.6 isti djavo :) A cs:go novi izazov,nova igra bazirana na aspektima stare...makar je to nesto sto meni daje motivaciju :) da naucim nesto novo ,i da se pucam i da istrazujem,taktiziram itd :D

Edited by HogaRkbp
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Bez obzira sta ja favorizujem, ako veliki broj gejmera prihvati CSPromod, nema razloga da bilo koji sponzor ne prihvati igru i iskoristi priliku da zaradi, a verujem da mogu prihvatiti. Jednostavno je to to sto ljudi traze.

Ipak shvati da sponzori nisu bukvalno ugasili CS 1.6, ova druga igrica koju zovu Counter Strike ne bi imala ni 2000 ljudi na steam statsima. I ovih 20 000 sto imaju sad, je na vestackom disanju ;)

Edited by Bjeka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...