Jump to content

koji mis posle mx500


mrHe

Recommended Posts

Posle ~7 godina rada moj mx500 je poceo da trokira, win nastavi da radi ali mis se ne pomera iako je laser ukljucen pa sam, teska srca, odlucio da ga zamenim. Dao oko 40-50jura za novi pa me zanimaju preporuke, a ono sto mora da ima su 2 dugmeta kod palca(pored standarnih levi/desni/skrol tastera; inb4 :tf: )

dajte predloge

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

g500

Ja sam taj koristio x godina pre nego što me je napustio prerano. sve preporuke

g400 i g500 su istog dizajna ali prvi je optika dok je drugi laser

mada ako već daješ 50 jura iskontempliraj da dodaš koji juro preko i pogledaj ostale logitech modele, g600 (mmo), g9x ili g700.

Edited by abohac
Link to comment
Share on other sites

Posle 2x MX 500, 510ke i 3x 518ke uzeh g400 i mogu reći da je što se tiče dosta toga g400 pravi naslednik mx serije sa jednom jako velikom manom po meni. Kabel je izuzetno mekaniji, tanji i nekako "krtiji" od svih prethodnih miševa i to čitavom dužinom uključujući i usb konektor i onu zaštitnu gumu koja deluje isto tanja i klimavija nego kod ostalih mišova.

Ako ima neka alternativa g400 možda pokušaj s tim, generalno nisam zadovoljan kvalitetom, posle 2,3 meseca korišćenja (doduše ja ga svaki dan vadim i bodem :P ) počeo je usb da gubi kontakt a i kabel se čudno ponaša od stalnog savijanja.

Go then. There are other worlds than these.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...