Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Na ruru sam vec 4-5 godina kao posmatrac ako nekog interesuje. Toliko od mene

poy

zar postoje i forum vojazeri :D

kapiram da je jebenom smešna likova reakcija, ali mislim da je jedini koji se smejao tome, motoraš ili ne.

kapiram da imam odvratan smisao za humor...

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Nisu svi skinsi neonacisti, cak stavise, tradicionalni skinsi nemaju nikakve veze sa rasizmom. Skinsi neonacisti su ektremna devijacija tradicionalnih skinsa, bas kao sto su recimo vehabije ekstremna devijacija Islama. A ovo za narkomane - pa budimo realni, jednom narkoman, uvek narkoman (pa makar to bilo i jednom godisnje). To je cinjenica, decko je lepo objasnio, ali kada komani ostanu bez argumenata, onda ide proseravanje tipa "ajde ne lupaj, nista ti ne znas"...

  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Nisu svi skinsi neonacisti, cak stavise, tradicionalni skinsi nemaju nikakve veze sa rasizmom. Skinsi neonacisti su ektremna devijacija tradicionalnih skinsa, bas kao sto su recimo vehabije ekstremna devijacija Islama. A ovo za narkomane - pa budimo realni, jednom narkoman, uvek narkoman (pa makar to bilo i jednom godisnje). To je cinjenica, decko je lepo objasnio, ali kada komani ostanu bez argumenata, onda ide proseravanje tipa "ajde ne lupaj, nista ti ne znas"...

Zajednicki cinilac muslimana i vehabija je Islam.

Zajednicki cinilac "tradicionalnih" skinsa i "ekstremnih" skinsa je rasizam.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Е, ово је чист просер на основу филинга.

Наци скинси су расисти. Скинси као такви могу да буду шта год.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Neko ko se drogirao ne moze otici daleko od narkomanije.

Samim tim, neko ko koristi psihoaktivne supstace zaista nije kompetentan da razdvaja ljude po slojevima, prica o doslednosti i stice zdrave utiske.

Verujem da si pre par godina kacio slike na forum hvaleci se kako si se drogirao pecurkama i plovio rekom. Vrlo zdravo razmisljanje.

Meni uopste nije jasno kako neko uopste moze da trosi reci vise na tebe, posle svega sto si pisao po ovom forumu, toliko si negativna osoba da nema dalje.

I ne samo da si negativan, nego si previse bezobrazan, u svakom postu si cinican na glupu foru, kao neki pubertetlija.

Na ruru sam vec 4-5 godina kao posmatrac ako nekog interesuje. Toliko od mene

poy

Pa u pravu si, neko ko je bio narkoman ce uvek nositi posledice toga.

Sad idi vidi definiciju narkomana.

Da vidimo sta kaze wikipedija

Наркоманија или зависност од дрога је снажна везаност особе за неку психоактивну супстанцу, која се испољава као неодољива страст за њеним конзумирањем.

hm interesantno.

Aj se sad vrati u svoju pecinu i lurkuj.

Nisu svi skinsi neonacisti, cak stavise, tradicionalni skinsi nemaju nikakve veze sa rasizmom. Skinsi neonacisti su ektremna devijacija tradicionalnih skinsa, bas kao sto su recimo vehabije ekstremna devijacija Islama. A ovo za narkomane - pa budimo realni, jednom narkoman, uvek narkoman (pa makar to bilo i jednom godisnje). To je cinjenica, decko je lepo objasnio, ali kada komani ostanu bez argumenata, onda ide proseravanje tipa "ajde ne lupaj, nista ti ne znas"...

Isto tako kod nas working class skinsa ima trojica i imaju 35+ godina.

A i ti bi mogao da procitas definiciju narkomanije odozgo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Nisu svi skinsi neonacisti, cak stavise, tradicionalni skinsi nemaju nikakve veze sa rasizmom. Skinsi neonacisti su ektremna devijacija tradicionalnih skinsa, bas kao sto su recimo vehabije ekstremna devijacija Islama. A ovo za narkomane - pa budimo realni, jednom narkoman, uvek narkoman (pa makar to bilo i jednom godisnje). To je cinjenica, decko je lepo objasnio, ali kada komani ostanu bez argumenata, onda ide proseravanje tipa "ajde ne lupaj, nista ti ne znas"...

ahaha, mislio sam da je avin jezik najsmesnije nesto, ali nije jebote

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa u pravu si, neko ko je bio narkoman ce uvek nositi posledice toga.

Sad idi vidi definiciju narkomana.

Da vidimo sta kaze wikipedija

hm interesantno.

Aj se sad vrati u svoju pecinu i lurkuj.

Isto tako kod nas working class skinsa ima trojica i imaju 35+ godina.

A i ti bi mogao da procitas definiciju narkomanije odozgo.

Ne ne, nisi procitao drugi post.

Nemam nista protiv ljudi koji se umereno gudraju samo sam postavio stvari na njegov po meni glup nacin.

Svaki post mu je flejm po istom sablonu vec pet godina, smorio je mene kao posmatraca a ne ljude koji

su aktivni na forumu.

Link to comment
Share on other sites

Mohi nemoj džabe da te provizamo preko foruma, kad ne možeš da odbraniš neodbranjivo. Po tebi je fotkanje sa gudrom i hvalisanje takvog ponašanja OK. Ajde sada stavi prst na čelo pa razmisli malo, što kaže naš narod "čega se pametan stidi, time se budala ponosi". Što se skinsa tiče, nije ni čudo da ih mržis, jer oni po pravilu ne podnose ni drogu, ni narkomane. Da li si to znao, pre nego što si krenuo da kenjaš po njima...?

Babu boli patka:

Edited by aLti
Link to comment
Share on other sites

Mohi nemoj džabe da te provizamo preko foruma, kad ne možeš da odbraniš neodbranjivo. Po tebi je fotkanje sa gudrom i hvalisanje takvog ponašanja OK. Ajde sada stavi prst na čelo pa razmisli malo, što kaže naš narod "čega se pametan stidi, time se budala ponosi". Što se skinsa tiče, nije ni čudo da ih mržis, jer oni po pravilu ne podnose ni drogu, ni narkomane. Da li si to znao, pre nego što si krenuo da kenjaš po njima...?

Nemojte da me PROVIZATE toga se navise plasim!

Pogotovo ne tako argumentovano!

Moje fotke sa gudrom?

Ah pa vi ste silni momci, pravi, zdravi, ne kradete, svaka baka bi bila ponosna!

Aj sad gtfo nacisti.

  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

hahaahhahahahahahaha

iz kog si ti univerzuma izasao?

Tvoj problem ako ne znas nista o skinsima (a ocigledno ne znas). Raspitaj se malo (pa onda komentarisi) o tome zasto nijedan pravi skins ne uzima gudru. Cak ni kod neonacista ne sme da postoji gudra (koja je usput budi receno, namenjena iskljucivo "nizim rasama"). Sad, da ti ja objasnjavam zasto Dveri, Obraz i slicni nisu ni neonacisti, ni skinsi - mislim da nema nikakve svrhe, bas kao ni ta fotka koju si postovao... A sada evo jednog pitanja koje pobija sve druge argumente - ako se skinheads ideologija bazira na beloj rasi, kako to da najvise skinsa na planeti ima u Meksiku (Latino)...?

Link to comment
Share on other sites

Tvoj problem ako ne znas nista o skinsima (a ocigledno ne znas). Raspitaj se malo (pa onda komentarisi) o tome zasto nijedan pravi skins ne uzima gudru. Cak ni kod neonacista ne sme da postoji gudra (koja je usput budi receno, namenjena iskljucivo "nizim rasama"). Sad, da ti ja objasnjavam zasto Dveri, Obraz i slicni nisu ni neonacisti, ni skinsi - mislim da nema nikakve svrhe, bas kao ni ta fotka koju si postovao... A sada evo jednog pitanja koje pobija sve druge argumente - ako se skinheads ideologija bazira na beloj rasi, kako to da najvise skinsa na planeti ima u Meksiku (Latino)...?

Ne znam ko je spomenuo belu rasu, al ajde. Avaj, kapiram da su SHARPovci nastali ne zato sto je bilo prisutne rasne mrznje u osnovi skinhed kulture, vec zato sto su to neki hipster skineri. To je retardirano koliko je i ovaj isti kojot bio retardiran dok se lozio na rastafaraj kulturu, koju su sacinjavali gori rasisti od skinsa.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...