Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

e to je zanimljiva prica bas mi je drago da si me pitao. Prvo, ja sam stavio neku svoju sliku gde sam polu-oshishan, da se vidi kako sam shashav, a ustvari je glavna caka to sto sam bez majce pa da pokazem kako sam se nagruvao. I ta slika je stajala na avataru neko vreme, i onda sam na nekom topiku bio kapetan ocigledni i bio sam srecan sto sam prvi provalio nesto sto je bilo ocigledno ( odatle i naziv kapetan ocigledni ) i onda je clan Vlada_ odusevljen mojim mentalnim sposobnostima ( tacnije mojim provaljivanjem ociglednog ) napravio ovu sliku da bi dobio 50 pluseva, i veoma me je obradovao zato sto je napravio sliku samo za mene, i ja sam je u njegovu cast stavio na moj Avatar. Eto, nadam se da je zanimljiva prica, jel jeste ?

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Al ne kapiram kako je Tajskon kao šiznuo, lepo ga je oterao u kurac bez vikanja i galame. Dodatni plus što je ostao konzistentan, pa ga je posle opet oterao u kurac kad je ovaj pitao nešto deseto, u fazonu "pravimo se ludi, da malo smirimo tenziju"

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

nasisao je coveka kurcem u sred lajv emisije, opsovao je deset puta i pitao ga what are you going to do about it, i to jeste sokantno. Drugo je sto kad napisu TAJSON ODLEPIO, svi kontamo da je skocio uzeo stolicu i mahao ka voditelju rvajuci se sa 10 ljudi u obezbedjenju, pa nam ovo napusavanje uz smiren ton izgleda meh u odnosu na nase ocekivanje :D

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Pa meni je baš ovo super, umesto da je samo samleo ovog lika (mada se vidi taj ludački pogled u par navrata, tačno bi ga zalepio za zgradu prekoputa).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...