Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Reby, beli hleb goji per se!

bio na certu viva voxa, jos ne znam sta je ovo niti gde se nalazim :o

tri puta su ljudi izlazili na bis i konstantno su sabijali (prodidzi, ramstajn, rhcp, kvin...), ALI JEBENO KAD SU ODRADILI "KILLING IN THE NAME OF" OD RATM-A onesvestio sam se jebeno

swe poxwale carevima

Lik rastura kako je izveo Killing in the name of. Takodje, Use Somebody (Kings of Leon) je onaj drugi baja otpevao sjaaaajno.

Zanima me, kakav je bio danas lik sto ima dugu kosu, peva isto neki metal/rock (ne mogu da se setim koja je pesma, stao mi mozak)? Zato sto je juce bio bas kriminalan, bilo mi ga je zao cak. :D

Ja sad bas imam zelju da cujem Perpetuum Jazzile, jer mi rekose da su oni kao duplo bolji od ovih.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

izaso sinoc posle bukvalno par meseci ne izlazenja , i to u jebenu mesaru na autokomandi i proveo se kao car, dal zato sto sam se napio kao stoka a nisam smeo nikako pa sam prosecan provod doziveo kao da sam nasmrkan lupao kurvama samare kurcem

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Lik rastura kako je izveo Killing in the name of. Takodje, Use Somebody (Kings of Leon) je onaj drugi baja otpevao sjaaaajno.

Zanima me, kakav je bio danas lik sto ima dugu kosu, peva isto neki metal/rock (ne mogu da se setim koja je pesma, stao mi mozak)? Zato sto je juce bio bas kriminalan, bilo mi ga je zao cak. :D

Ja sad bas imam zelju da cujem Perpetuum Jazzile, jer mi rekose da su oni kao duplo bolji od ovih.

gledao sam neke klipove od proslog dana i danas (drugog dana) su bili bolji po mom misljenju :)

a kapiram da mislis na System of a down - Chop suey

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Opet sam zakasnio sat i petnaest na posao. Ali jebiga, ubila me prva jutarnja kafa, morao sam da zabodem wc! Ali sve je ok dok veruju mojim lazima tj da sam se probudio mamuran.

Inace, vrhunski dan danas, mnogo suncano i mnogo snega!

Link to comment
Share on other sites

pa nije kasno da završiš faks, samo ne znam kakva ti je perspektiva kad tražiš prvi posao u 28, 29 i sl

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa nije kasno da završiš faks, samo ne znam kakva ti je perspektiva kad tražiš prvi posao u 28, 29 i sl

Znam da nije kasno. Kapiram ista kao i ostalima koji zavrse budjavi drzavni Pravni- ili trazis vezu ili radis za dz ili 150e dve godine dok ne polozis pravosudni. A tek onda ljudska plata(ako je 500e ljudska plata u danasnje vreme)...

Grbicu mi u Devetoj gimnaziji preko skole placamo 2400din termin, golovi za mali fudbal(ne futsal) i dva kosa. Malo je uza, nema trojku sa krila za basket...

Edited by Pittsburgh
Link to comment
Share on other sites

Mi igramo fudbal( sa nekom drugom ekipom ranije igrao basket dok se nije raspalo). Na tom basketu nismo imali trojku iz ugla. Realno ako iznajmljujete salu za basket, jedino da igrate 3na3, najbolje 4 ekipe i to je to. Za ostalo ova sala nije. Znam i da smo Malu Vizuru placali oko 4.000din. To je u Zemunu, imaju dve sale. Uzas su cene za iznajmljivanje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...