Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

Drugari, treba mi jedan strip. Bio je pre 3 godine mozda. Bio je skup licnosti/razne vrste ljudi i u svakom kvadraticu je bio jedan kratak opis. Mislim da je crno/bele boje a da je oblacic sa opisom bio svetlo plave.

edit: kopam medju matorim topicima ako nadjem okacicu !

i evo par matorih allstar:

Invisible.jpg

peja.jpg

Dule-1.jpg

drasko.jpg

dulio.jpg

corey.jpg

tumblr_ktzlw2qCWq1qzp1zzo1_500.jpg

bfkoqv.gif

Edited by nikita_
  • Upvote (+1) 1

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

inb4 repriza diskusije oko zareza u "I'm glad I trust, Batman"

inace kad smo kod pomoci, ja neko duze vreme pokusavam da nadjem "strip" gde lik iz dana u dan prikuplja requestove od random ljudi i na osnovu njih crta svaki sledeci panel stripa. Prica je neka potpuno random naravno jer svaki sledeci panel smisli nova osoba i onda je u fazonu "Lik je sisao u podrum i tu je bio bazen sa kiselinom iz koga je isplivao carobni orangutan i posle su svi otisli da igraju bilijar na livadi". Stil crtanja je skroz sirov mspaint-ovski ali su neki paneli bili bas genijalni u svom randomnessu

Link to comment
Share on other sites

То је илустрејшн био за рур мају, али ја немам финалну верзију, транспаренти и неке мајице имају натписе, па капирам да има више смисла кад би се окачила радна верзија:)

Иначе, ја сам пола заборавио ко је ко:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

inb4 repriza diskusije oko zareza u "I'm glad I trust, Batman"

inace kad smo kod pomoci, ja neko duze vreme pokusavam da nadjem "strip" gde lik iz dana u dan prikuplja requestove od random ljudi i na osnovu njih crta svaki sledeci panel stripa. Prica je neka potpuno random naravno jer svaki sledeci panel smisli nova osoba i onda je u fazonu "Lik je sisao u podrum i tu je bio bazen sa kiselinom iz koga je isplivao carobni orangutan i posle su svi otisli da igraju bilijar na livadi". Stil crtanja je skroz sirov mspaint-ovski ali su neki paneli bili bas genijalni u svom randomnessu

matori eno ga na zanimljive slike, askjimtopaintit.tumblr.com ilimtako nesto

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

inb4 repriza diskusije oko zareza u "I'm glad I trust, Batman"

inace kad smo kod pomoci, ja neko duze vreme pokusavam da nadjem "strip" gde lik iz dana u dan prikuplja requestove od random ljudi i na osnovu njih crta svaki sledeci panel stripa. Prica je neka potpuno random naravno jer svaki sledeci panel smisli nova osoba i onda je u fazonu "Lik je sisao u podrum i tu je bio bazen sa kiselinom iz koga je isplivao carobni orangutan i posle su svi otisli da igraju bilijar na livadi". Stil crtanja je skroz sirov mspaint-ovski ali su neki paneli bili bas genijalni u svom randomnessu

http://www.facebook....<br /><br />

edit trebao bih da refreshujem pre odgovora :D

Edited by Diego

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

matori eno ga na zanimljive slike, askjimtopaintit.tumblr.com ilimtako nesto

očigledno ne pita za jim'll paint it, već za neku akciju gde se pravio strip gde je svaki sledeći random lik zadavao po jedan kvadrat.

radili su C&H likovi to, negde na forumu njihovom je bilo, al ne znam da li na to misliš, trupi.

http://forums.explos...isplay.php?f=18

da, da, nije Jim, jer je prica koliko toliko bila koherentna (svaki sledeci panel se nadovezivao makar lokacijski na prethodni). Nije C&H, ovo je bilo neki random carski forum koji nije direktno vezan za stripove (fazon somethingawful.com, i stil je bio dosta jednostavniji od ovog sto si ti linkovao Ivane, mada je gotivno i ovo sad kad malo browsujem :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...