Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

Nema bolje od besplatnog,eo ko oće može da uzme Mafiu 2 ili Civ5 za 5-10 min ulozenog vremena.Registrujete se prvo na Green Man Gaming pa onda na www.playfire.com sa ISTIM informacijama i onda reg ovde i popunite Ling to golden joystick. ,morate biti ulogovani na GMG pre nego sto glasate Takodje ulazite za giveway za ipad,mozda sam trebao malo ranije ali traje i dalje ,pa ko hoće o7

 

Ponedeljak a već fail of the week [roflmao],praštajte...

Edited by SteXmaN
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

i tako, pojavljuje se ovih dana apgrejd za DeusEx: Human Revolution koji nadogradi igru na Director's Cut verziju. Ali mi je malo ciganjski jer cela Director's Cut igra košta 20€, ok. Ako imate osnovnu igru, bez DLC-a, onda je 8€, a ako imate sve... ono - sve, jelte, onda košta 4€ i to mi nije ok lično. Donosi bukvalno ništa bitno sem što su sredili problem sa bos fajtovima što je skroz jadno da naplaćuju jer bi to morao biti besplatan apdejt, a ne plaćeni apgrejd :P

pljk!

Link to comment
Share on other sites

This director’s cut tweaks the boss fight, AI and graphics, adds a New Game+ option, developer commentary mode, and a making-of video.

Uzeću je a mogao je besplatan upgrejd ko ima sve.Ovaj New Game+ pretpostavljam da moze sa upgrejdima od prošlog playtrua i konačno da je ghostujem iako sam igrao po pravilima za Ghost playtrough,ali igra odbija da prihvati,valjda je ispravljeno.

Link to comment
Share on other sites

izašao je novi Humble Bundle for Android 7, ima Worms Reloaded, Anodyne, itd. Mada mi ova optimalna cena trenutno malo "veća" no inače, 6.88 7.50 dolara u trenuktu pisanja ovoga. A Wormsi i Bards Tale su deo tog above the average dela.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Uzeću je a mogao je besplatan upgrejd ko ima sve.Ovaj New Game+ pretpostavljam da moze sa upgrejdima od prošlog playtrua i konačno da je ghostujem iako sam igrao po pravilima za Ghost playtrough,ali igra odbija da prihvati,valjda je ispravljeno.

 

 

I ja sam ghostovao igru...Samo nisam znao da se i prolog racuna.

Pa onda, kad si covek, imas 4-5 neprijatelja, koji upadaju u kancelarije, i ako njih ubijes, pada ti ghost u vodu. :)

To sam saznao nakon sto sam ghostovao sve ostalo.Bezveze.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

ja sam izvalio da dosta ljudi nije ulagalo resurse u typhoon, meni je to bilo keva za bosove :D

 

a inače, fiks za bosove je upravo ovo što je stija rekao :D zato mi je i sve ovo preglupo da košta išta, bar za one koji imaju celu igru, pogotovo dve godine kasnije.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...