Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

CVG deli 2000, navodno, beta ključeva za Infinite Crsis zatvorenu betu (DC MOBA) - http://bit.ly/1cTiCKW

pišem "navodno" jer to nije beta ključ nego neki preffered kurac ključ, nisam siguran čemu služi ali ne dobijate pristup beti odmah već vam najverovantije podiže šanse da upadnete u istu. Prejadna fora ali ko voli nek izvoli.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ps: probaj sa novim nalogom ili da kupiš kao gift.

 

Ne moze, moram payment method da promenim. Imam neku karticu moracu sa njom da probam. Moram na svom nalogu da mi sve u library.

Ako bas treba, uzecu ti ja bundle taj u petak (ako nije frka da sacekas) :D ako se ne snadjes ranije :)

 

Moze, ako se ne snadjem.

pohlepa te je kokblokovala :P

 

Brate 4 sam uzeo, shta su se stisli koji kurac. Josh prebacim 36$ na karticu sa paypala, reko evo 36 komada kad ono kurchina :D

Link to comment
Share on other sites

nije bitno ako kupiš kao gift, na koji god mejl da pošalješ gift dok si ulogovan u svoj humble bundle, kada klikneš da ridimuješ gift sa tog linka u mejlu, staviće ga u tvoj nalog, iako je stigao na neki levi mejl. Možeš da prebaciš payment sa pp na google wallet. Hoću reći - riklejmuješ/ridimuješ taj gift link svojim regularnim nalogom.

 

I da, blokiraće te ako kupuješ za svoj nalog, ako kupuješ kao giftove, relativno normalnom brzinom sa razmakom od po koji minut, ne bi trebalo da imaš problema.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

nije bitno ako kupiš kao gift, na koji god mejl da pošalješ gift dok si ulogovan u svoj humble bundle, kada klikneš da ridimuješ gift sa tog linka u mejlu, staviće ga u tvoj nalog, iako je stigao na neki levi mejl. Možeš da prebaciš payment sa pp na google wallet. Hoću reći - riklejmuješ/ridimuješ taj gift link svojim regularnim nalogom.

 

I da, blokiraće te ako kupuješ za svoj nalog, ako kupuješ kao giftove, relativno normalnom brzinom sa razmakom od po koji minut, ne bi trebalo da imaš problema.

 

Ma kakvi max 3 komada, posle jedno 2 dana sam uspeo josh jedan da uzmem, sad cu opet chekicam.

 

Nashao sam simse.

Edited by Zr.ninja
Link to comment
Share on other sites

lol, Origin radi refund za igre. Ako pokrenete igru u roku od nedelju dana od kupovine, imate 24h da vam se ne svidi i da je vratite, a oni vama pare. Važi trenutno za samo 20 zemalja ali će biti i za ostale do kraja godine, detaljnije - https://www.origin.com/us/news/origin-great-game-guarantee

 

Tu se sigurno krije neka kvalitetna fora o povratku sve "kvalitetnijih" EA naslova, samo ne mogu da je ubodem :P

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Imao mozda neko problem sa aktivacijom bf3 iz bundlea ?

Aktivirao bf3, downloadovao, klik na play, ono kaze da nije aktivan i trazi mi da aktiviram opet.

Izaberem da imam postojeci account, i origin, iako ulogovan, mi trazi da se opet ulogujem origin login infom, samo prijavljuje da podaci nisu tacni.

 

Svaka pomoc je dobro dosla. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...