Jump to content

zanimljive slike


Guest

Recommended Posts

sta je sa Milosem Filipovicem i zasto kaci stvari koje su bile (iako su do jaja) :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

excuse [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

a NAJJADNIJE mi je kada sam pre neki dan video na B92 ili Blic sajtu, ne secam se tacno, naslov tipa "I ZIVOTINJE ZNAJU ZA KARMU" i link ka tom video klipu sa mackom kojoj ispada ukradeni biskvit i pas ga uzima..... A neki drugi sajt je imao fazon text o istom klipu u fazonu "KO JE SADA GLUPLJI?" aludirajuci na neki jos raniji meme photo session gde su macke prikazane kao carevi a psi kao lameass lower lifeforms...

Jebote, ovoj drzhavi treba pod hitno jedno ugljenisanje megatron-flamerom or sucha sheit....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...