Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Само да ми се пружи прилика да локална говна са административних позиција упере која су преко везе и странака дошле до тог места упере прст у мене, јебаћу им мајку мајчину.

"The more you read and observe about this Politics thing, you got to admit that each party is worse than the other." - Will Rogers

Link to comment
Share on other sites

Garantujem ti da se ovde nikada ništa neće više desiti. Sva okolna govna su se sjatila u ovaj usrani grad i stoga nikada više ovde nikakvog jedinstva biti neće. Dok ti se boske, govnar, uja, šiptar i ostali drugari šepure po ovoj septičkoj jami zvanoj Beograd, Srbin polako postaje manjina i biva istisnut iz svih krugova društva jer baš gorepomenuti imaju veze i vezice i drže se zajedno, a naš seljak dobrica... jebiga.

kad nam je crnogorac bio preCednik :tf:

no, mislim da svi ti gradovi imaju veci problem sa doseljenicima nego neki pisljivi Beograd, problem je u svesti

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

sa gadjenjem izadjem sa dva drugara i nekim ribama u eminentni novosadski klub Killy, i nakon sto smo im ostavili 15k ceha, sat vremena pred fajront, drugar slucajno zagrlivsi drugaricu preko stola razbije vrh case za vino. Orangutani bez pola grama mozga odmah krenuli da ga udaljuj, a ja pokusavski da im objasnim sta je bilo zavrsih isto kao i on.

Zelim iskreno da se poserem sebi u usta sto sam opet usao u taj lokal, i istu takvu kolicinu govana (ako ne i vise) zelim da srucim u usta tim izbacivacima i debilima koji ne znaju nista drugo da kazu sem "IZADJI NAPOLJE"

pozeleo sam im svakakve odvratne stvari u sebi i zbog toga se kajem, nisu deca kriva sto su im ocevi majmuncine koje nemaju cime da misle

zbogom Killy, na kurac te nabijem

Sledeci put ides sa mnom. Mozemo da lomimo i namestaj, nije frka.

Link to comment
Share on other sites

Garantujem ti da se ovde nikada ništa neće više desiti. Sva okolna govna su se sjatila u ovaj usrani grad i stoga nikada više ovde nikakvog jedinstva biti neće. Dok ti se boske, govnar, uja, šiptar i ostali drugari šepure po ovoj septičkoj jami zvanoj Beograd, Srbin polako postaje manjina i biva istisnut iz svih krugova društva jer baš gorepomenuti imaju veze i vezice i drže se zajedno, a naš seljak dobrica... jebiga.

killy vs. real li... oh wait

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Sledeci put ides sa mnom. Mozemo da lomimo i namestaj, nije frka.

Nemam ja potrebu da lomim namestaj, samo imam potrebu da me neka majmunolika gluperda (inb4) ne tretira ko poslednjeg idiota, al' mozemo otici samo da se poseremo u pisoare i tutanj.

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...