Jump to content

Dragon Age 3


Bof

Recommended Posts

Ja ne znam što ste imali ikakva očekivanja o ovoga, meni je i kec bio jeftina kopija onih rpga, al sam ga kao odigrao ajde, neću da kenjam, imao je svojih kvaliteta. Već sa dvojkom je bilo jasno koliko je sati, i nije mi palo na pamet ni da je probam, a ovo ni ne pratim čak.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pa da1 sam mogao da igram kao sto sam igrao nwn ili baldursgate.. natenane, polako, da istrazujem, chitam, tripujem skrivene zagonetke i skrivene portale i  easter eggove.... Da2 mi se isto kao Gju smucio posle trejlera i komentara i gledanja gejmpleja... nisam ga ni probao... a ovo mi deluje na tom nivou, mozda jos gore.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Meni iskreno nije jasno zasto toliko pljujete DAI...

Citam po forumu komentare, i masa vas je hack&slash friendly, kao: "vidi ovo! dobra igra! bla blah...", a ovde pljujete DAI pre nego sto je izasao. jbg.

Ajde makar da vidimo na sta ce da ispadne ovo go*no pa da onda zajedno pljujemo dok nam se zlezde toliko razviju, pa mutiramo u neko zerg-like stvorenje!   [:D]

Edited by Anybite
Link to comment
Share on other sites

Kad sam odigrao DA prvi deo ponadao sam se da ce u skorijoj buducnosti izaci neka igrao koja ima makar delic onog sarma kakav je imao jedan BG,BG2,IWD 1 i 2,pa cak i Neverwinteri.Posle fijaska od dvojke,kakav je bio,ljudi su sa pravom nezadovoljni sto vide takav jedan gameplay ,jer vise lici na dvojku nego na keca.A to niko ne zeli da vidi.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

al generalno gledano to je jos jedan akcioni rpg sa kamerom iza ledja, nit prvi nit poslednji nije da ce biti najgora igra ikada, zapucali na konzole agresivno i to je to

ja sam gadljiv na to izvodjenje, ne vidim sto su mnogi gadljivi na ovu igru a nisu bili gadljivi na xyz drugih naslova :)

 

sad je isti isto kao witcher, skyrimm ME etc    :tf:

  • Upvote (+1) 1

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa za razliku od witchera i skyrima ,koji svako na svoj nacin se drugacije isticu,ovaj ovde doticni je skroz mehhhhh.Jedino sto mi je polu-BG izvedba bila tu zanimljiva.Uostalom ja pricam da je DA bio koncepcijski skroz drugaciji kad je izasa prvi deo a da su se kasnije prebacili , za razliku od recimo ME ,koji je manje ,vise bio isti.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

sušu ti jebem, kakva perverzija od grafike

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ne znam meni je vec dvojka pocela da trokira, kec mi je bio neprejebiv al dobro opet to je samo moje misljenje drugima se dvojka vise svidja od keca... Meni ovo deluje vrlo lepo ali jos je rano da bilo sta komentarisemo dok ne izadje neki gameplay i dok ne vidimo mehaniku.

G je u pravu da su sve poceli da urnisu sa tom kompatibilnoscu sa konzolama ali znate kako cinjenica jeste isto tako da je udeo konzola u gaming marketu ogroman i da vecina igra na konzolama a manjina na PCu. Nije isto vreme danas i pre 10 godina... 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...