Jump to content

Dragon Age 3


Bof

Recommended Posts

Prvi deo je radio pravi Bioware iz Edmontona, i da 6 ili 7 godina je igra pravljena. Sam scenario navodno 2 god.

Drugi su radili na brzaka Amerikanizovani Bioware tim i ispalo je kako je ispalo. A sada RPG prilagodjeni Frostbite 2 treba da napravi navodno graficko savrsentvo u zanru. Ne znam koliko vec "prave" treci deo ali navodno ce ga praviti isti tim ljudi kao i prvi. Videcemo sta ce da ispadne.

Link to comment
Share on other sites

isti tim sa prvog dela ownuje EA, tako da se nemoj nadati previse tome osim ako nisi fan drugog dela :P

We are working on a new engine which we believe will allow us to deliver a more expansive world, better visuals, more reactivity to player choices, and more customization. At PAX East, we talked about armor and followers… Yeah, that kind of customization. We’ve started with Frostbite 2 from DICE as a foundation to accomplish this.

rofl

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prvi deo je u meni bio pobudio nostalgiju iz Baldura. Moze se reci da je prvi deo bio spiritualni naslednik d&d igara sa kraja 90-tih, takva kamera, questovi, min 70h gameplay...

Drugi deo sam presao i svaki DLC i ostalo, igra je ok ali veliko nazadovanje. Sa konja na magarca...

Prvi deo je radjen ako se ne varam 6 ili 7 god?

Link to comment
Share on other sites

Mozda ce od sada EA da izdaje svake godine Dragon i Mass kao sto izdaje NFS i Fifu :D

bar kvantitet ako nema mnogo kvaliteta:)

sto se mene tice mass bi mogao svake godine kao osrednji naslov da prodje:)

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Ti mislis na nastavak, moze biti pred-prica :D ili ti prequal :D Prosto, pogledaj DA, koliko je drugi odvojen od prvog tako ce i treci da bude odvojen od drugog, samo ce se karakteri pominjati. A prica o Mass 4 je skocica loptica, pominjao se i MMO pa onda definitivan nastavak Separdove price, pa onda igra cija se dogadjanja odvijaju uporedo sa ME3 a ti si clan tima Spectra koji ide i radi iza kulisa i tako to. Svasta nesto, budi siguran, ako ima budala da daju pare bice svari koje ce te pare mamiti iz novcanika.

off: poceo sam malo da igram socijalne igre, tipa Legacy of 1000 Suns i Dawn of the Dragons na armorgames-u, ima likova koji su dali po 200$ i vise za igru koja se svodi na mirc chat i kliktanje po ekranima. Prosto ljudima sa parama nije vazno gde ih trose :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

od svog moguceg combata morali su da kopiraju onaj iz witchera jel, koliko jebeno genericki deluje sve ovo dodje ti samo da se smejes

 

u stvari da  ne kenjam previse nisam ni probao da2, smucilo mi se od trejlera snimaka i vasih komentara, bilo mi sasvim dovoljno :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...