Jump to content

bezobraznost


Recommended Posts

Kili brate..auuu vodi ga kuci ako ti je toliko dobar :)..Gde je bre u redu da se tako ponasa jedan "Drzavni sluzbenik" a mi obicni ne smemo ni da pomislimo da pljunemo na ulici a kamoli ovako nesto da uradimo..Cist bezobrazluk,ja bih mu taj prst nabio u pedu,vezao ga i skinuo golog da trci okolo sa sve prstom u bulji,pa da vidim kako ce onda biti Gosn' sluzbenice :)

Link to comment
Share on other sites

mojoj kevi su pre ne znam koliko digli kola,i onda je ona slikala 10 automobila nepravilno parkiranih ispred pauk servisa,koji naravno vozi stoka koja radi tamo

i tako

jebem im majku u picku

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Možda kakim ali zar drot na drugoj slici nije stao iza znaka? Dačija je loše parkirana. Osim ako na trotoaru nije zabranjeno uvek i svuda.

Ako je za utehu i američka policija obilazi kolonu i fura kroz crveno.

Edited by overkind
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

vozim se sa caletom, i on ima uslovno zeleno za desno, staje da propusti pesaka a lik koji iz suprotnog smera hoce levo da skrene krene da trubi, posle u traci moj cale stane i spusti prozor, spusti i ovaj i ovaj pita "sta se kurcis?" i tako par puta, moj cale kaze nisam primetio i nastavi dalje

Link to comment
Share on other sites

Ček, nisi ti slikao? :) Taman sam 'teo da pitam kako znaš da je jednosmerna, ali si editovao.

Ni ja ne mogu da se setim takve zgrade u Beogradskoj. Neka bude Resavska.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Sta vam je, u celom svetu policija radi tako jer nece policija sama sebe kaznjavati. Sasvim ocekivano. Isto i za ljude na polozaju.

I ono, da si neki kurac/policajac i da mozes da parkiras ispred vrata destinacije na koju ides, dok komoneri moraju da pesace 5 min izabrao bi prvu opciju. Pogotovo ako je guzva/vruce/kisa/zuris.

Ovo sve vazi dok parkiranje ne ugrozava saobracaj i ne stvara guzve, posto ima dosta zona gde ne smes da parkiras, a opusteno b mogao da ostavis auto na sat-dva (tipa ovi na trotoaru).

Idiotima koji stanu 2m pre raskrsnice bi otvorio otvorio lobanju otvaracem za konzerve i sipao krec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...