Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Au bre.... gledam vesti malo u nekoj dokolici, citam po netu. Otvorim b92, pogledam sport itd... i vidim "Izboden taksista u centru Beograda", udjem na vest:

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2012&mm=09&dd=23&nav_category=16&nav_id=645375

Pogledao sam posto mi je brat od tetke taksista.... vidim nisu njegovi inicijali, ali ipak izrejdzujem sto je neko izboden i to kad je pokusavao da odbrani drugog.

20 minuta kasnije me zove baba telefonom, i kaze mi... "Goran je izboden nozem, svuda po vestima...", G.P inicijali.... i skapiram da je to nas ortak, odrasli smo zajedno, 20 godina se znamo. Lezi u komi u bolnici, creva su mu pocepana ima onu kesu za uriniranje.... je - bo - te.....muka mi je.

Kolko sam citao, uvatili su lika koji ga je izboo.... i to fazon, taksisti su trekdaunovali lika.. ono.. otisoa da se nadje s ribom, koju je policija i navatala. Pa brate, ko nosi noz i ide da se nadje s ribom. Jebeni klinci zadojeni fashizmom i naoruzani do zuba !

  • Upvote (+1) 1

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod toga, klinac 97 god (prva srednje), porodični prijatelj, danas mi reče sestra da ga je u petak uveče ubo nožem neki drugi klinac, zato štu mu je reko da mu ne smara drugarice, eno ga leži u bolnici, tuga...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Da, to je onaj deo sa strahom, koji je mene poceo da obuzima u poslednje vreme, o cemu sam i pisao na forumu, a tice se Beograda i Srbije i medjuljudskih odnosa :(

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Мислиш Анал-Калгон :)

nikad ne bih rekao da ono cudo ima tek jedan kilogram oO

Што, ја бих га ценио на пола киле или мање кад га видим. Можда уживо кад би га видео, не би ти био тај трип.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...