Jump to content

Giba`s blog


GibanicA

Recommended Posts

a taman je poceo da sipa stotine evra dnevno od reklama!:)

ne stvarno, prestacu ako mora, ali nije mi cilj apsolutno nikakva komercijalizacija, ni adwords ni linkere nisam ukljucivao ni planirao da to radim, samo suvi tekst i informacije koje bi zanimale ljude..nista vise..stavljao sam ovde cisto da se zna kad nesto izadje, posto nije bas svakodnevno :)

Link to comment
Share on other sites

Nije pitanje komercijalizacije niti bilo čega drugog već korisnosti nekog topica/posta, itd.

Sad lepo uzmite pa iskrolujte ovaj topic na gore i vidite kako izgledaju postovi i onda se zapitajte da li je to topic koji je informativan i uopšte zanimljiv. Ako je to samo da biste se informisali o novim tekstovima Gibe, sigurno na sajtu ima RSS pa se subscribeujte.

Ako hoćeš uzmi lepo okači tekst, stavi na vrh i na kraj - Preuzeto sa mog bloga tog i tog linka, nema problema.

Sama činjenica da imaš topic ceo oko bloga je već dovoljno "problematičan" ali pošto smo naši, nije frka. Da je neko drugi okačio sigurno bi bio obrisan.

Link to comment
Share on other sites

Ok, shvatam te, ali sam jednostavno to tu stavljao cisto da bi obavestavao ljude o novim tekstovima (obyirom da nije nista bilo redovno i svakodnevno), ..i sam blog je nastao ponajvise iz nekih ideja koje su se rodile bas na ovom delu foruma i u principu mi je bilo najbitnije da ljudi koji su ovde redovni (mendzi, gruja, hajli, starbak, ostali..) to citaju..A posto mi cilj nije bio nista osim da pisem i da to neko cita smatrao sam da nece praviti problem ako imam topik posvecen tome gde bi mogli ljudi da prokomentarisu ili daju neke sugestije ili teme za pisanje-to je bila neka ideja korisnosti naprimer..

da sam hteo da se reklamiram, sto se slazem da bi bilo problematicno, stavio bi na neki poseceniji deo foruma ali su meni jedino bitni ljudi koji ovde dolaze..a realno ce ih mrzeti da se subscribuju na rss..:)

no, ako smatras da je krcanje uzalud, necu vise kaciti, eventualno mogu da okacim tekst preuzet ponekad i to je to..

Link to comment
Share on other sites

Nije pitanje komercijalizacije niti bilo čega drugog već korisnosti nekog topica/posta, itd.

Sad lepo uzmite pa iskrolujte ovaj topic na gore i vidite kako izgledaju postovi i onda se zapitajte da li je to topic koji je informativan i uopšte zanimljiv. Ako je to samo da biste se informisali o novim tekstovima Gibe, sigurno na sajtu ima RSS pa se subscribeujte.

Ako hoćeš uzmi lepo okači tekst, stavi na vrh i na kraj - Preuzeto sa mog bloga tog i tog linka, nema problema.

Sama činjenica da imaš topic ceo oko bloga je već dovoljno "problematičan" ali pošto smo naši, nije frka. Da je neko drugi okačio sigurno bi bio obrisan.

daj Laki, ja ne kapiram šta ti smeta? Ja upravo tako i vidim blog post, smara me da dodajem zilion rss-ova još i za ovakve stvari. Možda treba da napiše malo neki veći uvod, al ono, dečko ipak ovako ili onako povećava i posetu ovom delu foruma

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

dadoh Stiji plus

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

realno, nas desetak ćemo doći na temu svaki put kad je podigne novim postom i to je to. i možda me smara feed

a što se tiče korisnosti, ovaj topik je sam vrh korisnosti/informativnosti/zanimljivosti. možda ne tebi, ali nama koji gledamo fudbal, svakako

A nije ti na primer korisno kada bi svi njegovi tekstovi bili ovde u topicu pa em nemaš taj ekstra klik, em imaš sve lepo na gomili kada hoćeš da se prisetiš i plus diskusija eventualna sa ljudima? Mislim, smara te RSS nije neki argument, pošto on za to upravo i služi i olakšava posao. Lik dođe i okači link bez opisa i bilo čega, ono, cmon. Forum nije set topica u kojima se kači link do nekog drugog sajta bez pojašnjenja i bilo čega, već mesto za razmenu mišljenja i diskusiju.

Mislim, zezate me, ali nema veze, pošto smo "naši" neka bude, diskutujemo, ja i dalje smatram da je ovaj vid ovog topica potpuno debilan i siguran sam da biste ga ishejtovali na nekom drugom delu foruma. Al' pošto je očigledno glavni argument da vam je "smor" da dodajte RSS i lakše je da to bude u ovom topicu, onda neka bude tako, napravićemo izuzetak u ovom slučaju, tako da Gibo, slobodno nastavi da postuješ sve kao što si i do sada.

Link to comment
Share on other sites

ne zezamo te laki, sport je veoma prijateljski deo foruma i nama je ok da giba ovako ostavi link, a mi da prodiskutujemo ako treba. Prošlih par postova je možda prošlo bez naših komentara, jer jednostavno ne vredi dalje pričati o reprezentaciji i greškama koje je Mihalović pravio.

I da, moguće je da bih nekog drugog ishejtovao, ali svakog ko npr na određenom delu foruma postuje normalno i stalno detaljno kao što to radi giba, verovatno ne bi. Dečko nije aktivan na drugim delovima toliko, ali je jedan od najnormalnijih članova foruma overall

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

moram da zaštitim "ono naše", usraću se od para, realno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

http://premijerligasi.blogspot.com/2012/11/blog-post.html

Ovo nisam smeo da preskocim..nisam hteo da se cimam nesto sa vikendom da ne ispadada se ponavljam ko protiv pula i da svaki cas cekam da pljujem sudije i junajted, iako su zasluzili :)..i diskushernija dodatno smara, pa je svako suvisno sedenje za kompom dok mi ne poprave kicmu nepozeljno :)..

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...