Jump to content

Ohrid


Recommended Posts

Enivej,odmor je ispao daleko od onoga sto sam hteo,nisam mogao ni u Hrvatsku da idem zbog smrtnog slucaja dovoljno bliskog da pomeri putovanje,a i dogovorena ekipa od pre mesec dana za neko "letovanje" raspala se potpuno...

moram da pobegnem iz grada,od ljudi koje poznajem,pegla me neka depresija,pa sam odlucio da sutra krenem ka Ohridu,sa mnom ide jos jedan ortak...enivej,prvo pitanje je vezano za sam put,posto kontam da je masa vas islo pre mene tamo...jel mi najbolje da idem beograd-nis-skoplje-ohrid,ili ima neki alternativni put tipa dvinijev preko Albanije?I da racunam na plin u Makedoniji posto mi je puntares na plindzu,ili da ciljam negde u Srbiji da ga napunim?

drugo,ako neko moze da me uputi na neki solidan i povoljan smestaj,bilo bi kul,znaci ne treba mi supa,ali ni ne treba mi ni vila jer cu tamo blejati 5-6 dana,bitno mi samo da je cisto i da kad privedem neku picku ona se ne okrene zbog smestaja,vec kad vidi moj mali penis

trece,sa obzirom na to da krecem sa asmo jednim ortakom,ako neko hoce da podeli troskove putovanja i u fazonu je avanture,moze da krene sa nama,kontam da nas cetvoro moze da putuje normalno u puntu...krece se sutra uvece oko ponoci...

to bi bilo to za sada,ako se setim jos necega,pitacu,a ako nekog interesuje da krene,nek pise na PM...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ne.

edit:

ali ozbiljno, zasto ohrid? siguran sam da i u srbiji ima boljih mesta gde se moze izblejati 5-6 dana

edit2:

bio sam pre 4 godine, i pod pretpostavkom da se nije mnogo promenilo, Ohrid je raspad over 9000. Jedino sto vredi videti su rusevine i stari manastiri, al kapiram da niste u tom fazonu vec da vam treba odmor i pravo letovanje.

Edited by trooper
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Lepo je na ohridu, po meni bolje nego u cg neces se sto se toga tice pokajati. Sto se puta tice ne vredi vam da trazite neki drugi pored ovoga sto si naveo preko Nisa i Skoplja, posto je ovo sve uglavnom autoput i tesko da je ista drugo isplativije. Za smestaj nemam bas neke korisne informacije da ti dam, jer sam bio kod zeta u stanu, ali cene bi trebale da su oko 10ak evra ne vise od toga. Kad se budete vozikali kroz grad verovatno ce vam se desiti da vam sami nude smestaj kada vide nase tablice,a i ako, u sta sumnjam, ne nadjete nesto sto vasm odgovara u samom Ohridu imate okolna mestasca tipa Lagadin i slicno gde sigurno ima. Najbolje je naravno u samom Ohridu jer onda ne morate kolima posto je sve blizu.

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam isao na ohrid, smestaj sam trazio na licu mesta - na autobuskoj bude likova sto izdaju smestaj i mi smo nasli lep apartman za tada 10e na dan

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Sting na svakom topicu pise da ima posao u devojku

Edit nista strasno i ja radim isto al nemam devojku

Edit2 e i ja sam isao na ohrid, dojaja trosoban stan, plazma, 2 klime, 10ak eura po osobi (bilo nas je 4). Jezero je sranje, kupanje je sranje, izlasci su onako i sve je mega jeftino, ne mos potrositi pare.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Bio sam pre 3 nedelje 7 dana.Smestaj 10e u centru,nista specijalno al je posluzilo.Plaza i kupanje prosek,Makedonci su ok,al su ciganija mnogo gora od nas,sto se najbolje vidi ako se svrati do Skoplja.Izlasci su mi bili kul,al to vec zavisi od afiniteta.Nisam bio po diskotekama,fensi klubovima i sl pa o tome ne mogu da pricam.Rok i alternativna masa se skuplja iskljucivo u http://farm3.staticf...4e9c8cc8b_z.jpg ,ne moze se omasiti.Prepuno je do 5 ujutro i uvek mogu da se navataju neke nase ribe ili bosanke (makedonke su uglavnom male i debele).i tako.

a da,i cene su skroz ok za turisticko mesto,moze da se jede po restoranima svaki dan.

Edited by Hell

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...