Jump to content

Horizontalno kuciste


Bahamut

Recommended Posts

Treba mi horizontalno kuciste normalnih dimenzija (znaci ne ono malo za HTPC) duglavim ua jedan sto, ranije su se samo ta i koristila, dugo ih bas nisam video.

Neko ce reci da mogu da uzmem i vertikalno pa da ga oborim, i neka mogu, ali hocu da imam horizontalni DVD kao gospodin [:D]

Jel ih je video neko skoro?

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Ja trenutno imam Cooler master elite 360 i skroz je kul, jako je kompaktno a staju normalne atx ploče u njega i može da stoji i uspravno i oboreno. Košta 30 i nešto evrića novo. Ima i novija verzija Elite 361 i vidim da je oko 55e sa napajanjem od 400w.

intro1.jpg

Link to comment
Share on other sites

microsystems je imao par komada u radnji kad sam bio pre nedelju-dve.

in other news, stanja na it svetu veze sa životom nemaju, budi spreman da ih sve redom zoveš telefonom i da ti svi govore da nemaju ali da mogu da naruče.

Link to comment
Share on other sites

ja imam Antec Fusion Black Remote koje iako ga svrstavaju u HTCP bez problema ima mesta za 6870 i 2 HDD-a, pa mogu njega da ti preporučim, veoma sam zadovoljan kupovinom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Hvala Rur Komuni , uzeo sa CM Elite 360, bas je fina cena. Okacicu fotke kad budem nagurao kuciste u taj sto, ali who cares anyways [:D]

in other news, stanja na it svetu veze sa životom nemaju, budi spreman da ih sve redom zoveš telefonom i da ti svi govore da nemaju ali da mogu da naruče.

Auuu, a tek ovo, izgleda da se trziste raspada, svi koje sam zvao nemaju nista na stanju, svi "nabavljaju" odnekud. Ne kapiram jel to nekom uvozniku stoji gomila robe na izvolte ovim prodavnicama?

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Takva situacija nije samo sa itsvetom, oni podatke i dobijaju od prodavnica, ista je situacija i sa sajtovima vecine maloprodaja.

A sustina je da prodaja ide slabo i uvoznici imaju velike lagere jer moraju zbog stranih partnera. I onda ih maloprodaje samo okrenu i nabave ti robu za sutra... Ne isplati im se da bleji u radnji.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Stoji - situacija od veceras: ortak se nesto vec dugo kani da uzme laptop, oko 500e, odemo u Usce i nadjemo mu sta mu treba i on kao vidi ima na rate bez kamate, daj da uzmem tako. Zakljucak - to se radi kao kredit banke pa da dodje sutra ujutru kad je tu neki lik iz banke...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...