Jump to content

PES 2013


Recommended Posts

nema pomoci jer ne mozes da radis driblinge na tastaturi . PES je zakon igrica mozete vi da pljujete kolko ocete ja sam 11 napuco , 12icu isto odbrana je majka mara svakog fudbala i ko ne zna da je igra kenjace !!! 13icu nisam probao jer ima turnir u 3D koji bi da odigram dobro i necu da mesam igrice , ali ako je samo popravljen golman i malo odbrana to je dovoljno . Bar meni

e hvala ti sto si mi rekao

Link to comment
Share on other sites

GibanicA kobjasnio K.

PES je postao fudbal u kom odbrana ne znaci nista uporedo skillu igraca u napadu, to jest takmicenje ko ce vise golova da da(ne seri lol).

Kure je stvarno dobar igrac, ali mislim da je preterao. Pa igrali smo ti i ja Kure x puta na netu i bilo je utakmica kad je bilo po 7-8 golova za poluvreme jedno sa barca vs barca, barca-real...

Naravno da obrana pomaze, ali prave pes da moze svako svakog pobediti.. Pes ide u smeru kao sto ide WoW, ko je igrao oba razumece..

Pravi skill dolazi do izrazaja kad igras timove 2. i 3. klase protiv coveka, a ne barca vs barca(real) i ko koga napuni pre...

Link to comment
Share on other sites

Kure cekam te na 3Du i obecavam ti samo najruznije i najpaklenije golove ima da slomis slusalice :)

i sto nisi doso sinoc da te camopr?

Obecao si mi to i prosli turnir u finalu pa secas se sta se desilo :) Dosao sam ja ali oko 20 do 1 bio sam na jednom mestu :)

GibanicA kobjasnio K.

Kure je stvarno dobar igrac, ali mislim da je preterao. Pa igrali smo ti i ja Kure x puta na netu i bilo je utakmica kad je bilo po 7-8 golova za poluvreme jedno sa barca vs barca, barca-real...

Pravi skill dolazi do izrazaja kad igras timove 2. i 3. klase protiv coveka, a ne barca vs barca(real) i ko koga napuni pre...

Imas i takve turnire i osvajaju ih isti kao sto osvajaju barca vs barca , a mi smo online igrali kad je igra izasla kapiram , a posle toga ja vise nisam igrao online (bar 5 meseci nisam upalio PES kuci) , ali LAN je potpuno druga prica od Online-a

e hvala ti sto si mi rekao

Nema na cemu , necu da pricam bzvz jer ispada da se mi kurcimo a uopste nije tako samo smo realni , odbrana je sve bukvalno , u 11 ko je igrao odbranu taj je mogao da radi sta oce , u 12 opet je mogla da se igra odbrana ali prolazile su neke kerefeke , 13 nisam ni igrao zbog 3D turnira , dodjitie na turnire , ima ih stalno , druzimo se , igramo dobar PES , a ne da placemo ovde bzvz ,

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja ne znam da li vi pricate o igri protiv kompa ili protiv coveka , ali to su dva razlicita pojma. Odigrao sam vec oko 50-ak partija i nisam nesto preterano zadovoljan, ali nisam ni izbezumljen kao velika vecina ovde. Odbranu mozete srediti lepo u game plan-u tako sto cete postaviti taktiku na standard i sami odrediti kretanja igraca. Takodje potrebna je i vezba, ali ako se sve lepo uvezba overall igraca u ofanzivi nece imati toliko veliku ulogu.

Meni je opet problem sudija, posebno oni startovi sa ledja kada igrac ne padne, vec se samo saplice i pomera levo-desno a ja dobijem crveni, jeste to start za crveni, ali mogli su barem da naprave da igrac padne kao pokosen, a ne da ostane na nogama a ja dobijem crveni, to me uvek iznervira. I ono pustanje prednosti toliko ume da ispadne idiotsko, razumem ja da su zeleli da igra ima sto manje prekida i da bude dinamicna , ali par puta puste prednost kada bi mi vise znacio faul, a nekada kada mi treba prednost da bih krenuo u kontru sudija svira faul .

Neko je gore pitao za driblinge i finte na tastaturi, evo ja se vec 2 serijala mucio na tastaturi zato sto se na njoj najprijatnije osecam u igri, ali vreme je za analogne dzojstike, jer jednostavno mnogo se vise moze uraditi.

I da, uzasni su oni slobodni udarci kompa, znaci cim napravim faul u okviru 20m od gola, 80% ulazi, ma da :)

Link to comment
Share on other sites

Pa to je onaj knuckleshot, to kao nije bag, to su samo napravili :)

Ja sam mislio na slobodne udarce kompa, tipa u ML kada on izvodi, tipa igram protiv West Ham-a, napravim 3 faula na 20 metara, Kevin Nolan to lagano izvodi i nabada samo cose gola i ja primim tako 3 gola ...

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 8 months later...
  • 6 months later...

Ima li neke naznake da će biti patcheva za 2013? Nema šanse da igram ono govno od 2014, što zbog grafike, što zbog kontrola. I znam da nisam jedini, tačnije, ima nas desetak koji pikamo jednom-dvaput nedeljno, i nema teorije da više gubimo živce sa 2014...

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...