Jump to content

Sintisajzer


Recommended Posts

Keva moja oce da svira za svoju dusu i za unuka joj, pa me pita gde ima da se kupi u Beogradu sintisajzer.

Cena do 100 evra...

Pretpostavljam da ima neki ok za kucnu upotrebu...ne mora da ima shabanajzere i slicne dodatke :)

U mesari, mlekari, posti i slicnim sztr-ovima nema, pa ako neko zna gde ima da se kupi, evo prilike da ucini dobro delo i popravi svoju karmu za sledecu inkarnaciju :)

Hvala :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

joj umirem od smeha

jednom cemo ti pricati o yamahi iz 1988 koja jos radi, sad je na placu. sad je poceo i petar da mlati po njoj :)

ćale je kupio u onoj ulici izmedju kneza i vasine, tuima instrumenata. ne znam samo kako je pogodio da udje u radnju u trenutku impulsivne odluke :)

prva pomoc

http://www.google.com/doodles/robert-moogs-78th-birthday

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Moj savet ti je da juris nesto polovno, jer za 100e mozes samo da kupis deciju igracku. Mada je diskutabilno da li i polovno mozes naci za te pare... Bolje je da doda jos 100e, pa da za 200e uzme neki pristojniji (polovni) sint. Naravno zavisi i od toga koji bi zanr svirala, odnosno da li bi koristila samo boje klavira, saxa, gitara, itd, ili bi htela aranzer, pa da pusta ritam masinu (pratnju) :) Samo da dodam, Casio se ne kupuje.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...