Jump to content

Dobrodošli


Recommended Posts

Kakva "partija" pre neki dan! Doza adrenalina koju nijedna druga igra ne moze da da! Poceo sam da igram na privatnom serveru.

Spawnovao sam se blizu elektra, cunjao malo po gradu, nasao winchesterku, municiju, osnovne medicinske potrebe, par konzervi hrane i sokova. Usput malo bezao od zombija, primetio jednu grupu bandita, izbegavam da se napucavam u gradu sa zilion zombija oko sebe, plus po vecim gradovima ima pun kurac ljudi i u okolini, odao bih se lagano, iskulirao ih da prodju i zaputio se ka mom sledecem cilju, aerodromu nekoliko kilometara severno. Usput sam imao srece da na farmama i okolnim gradicima nadjem ak47 i ghili suit! Malo su me zombiji zajebavali posto su ih u novoj verziji predrkali jako, cuju i vide mnogo dalje a i damage im je makar 3x veci.

Na jedno 1,5km od aerodroma dok sam prelazio poljanu cujem helikopter dolazi iza mene, sakrijem se u zbunju pustim ga da prodje, vidim zaputio se prema aerodromu. Kada sam siguran da me ne moze videti, dok trckaram prema lokaciji, u daljini ga i dalje vidim kako hoveruje iznad aerodroma. Vidim koleba se nesto, cujem pucnjavu, i BUM! Srusi se na obodu aerodroma! WTF! Trcim prema spoljnoj ogradi, sakrijem se u sumici, puzim prema crash siteu!

Vidim dva lika, jednog koji ceprka po srusenom helisu i drugog koji ga pokriva. Jedan sa bandit skinom, drugi sa normalnim. DILEMA! Adrenalin pumpa dok lezim u zbunju sa samouverenoscu koji mi ghili suit pruza. Vreme prolazi, adrenalin pumpa, da li ih pokusati skinuti obojicu ili se javiti sa vec otrcanim "friendly!" Ali kapiram ako su tako lagano skinuli helis, sa prijateljskim ophodjenjem ne vredi! Vidim lik u bandit skinu vadi zavoj i previja se, o da! To je moja sansa! Nisanim prema njemu ali mrtva trava mi smeta, opet dilema, kada drugi cuje pucnje odmah ce se skloniti u zaklon, i jos na to, on je udaljen mnogo dalje od prvog. Ma ko ga jebe, jednom se zivi! Opalim rafal, prvi padne kao pokosen! Krecem da ciljam prema drugome, ne vidim ga, gde je jebeno! Uzas! Ustajem krecem da palim iza spoljne ograde, dok bezim krajickom oka ga vidim 50m dalje od lokacije, bezim u suprotnom smeru da me ne vidi! Trazim drugi ulaz da mu dodjem sa ledja dok jos nije otkrio moju lokaciju! Prilazim slomljenoj kapiji, lagano... i ratatata ....kraj....nije mi sudjeno. Nazalost bila su jos dva lika u blizini koji su pokrivali taj ulaz. Cetvorica ih je ukupno bilo. Na teamspeaku sam video samo jedan kanal sa cetiri lika.

Proklinjao sam sebe sto nisam bio strpljiv, imao sam poziciju da ih posmatram, da vidim kuda se krecu, sta rade, koliko ih je...ali jebena nestrpljivost me je ukenjala!

Sledeci put u avanturu obavezno sa jos minimum jednim covekom.

Edited by biss
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ali koliko vise igram igru, vise se nerviram. HOCU HELIKOPTER!

Bilo je jos x interesnih situacija, ali zadnja scena, posle koje sam krenuo da igram manje. Kada su nas sacekala 2 lika pored puta, nas trojicu. A mi u kamionu nikad bolji loot, snajperi, 5 guma, brdo pusaka, hrane, vode, medicinske opreme, gpsovi, night visioni, ma sve.... Mi kao stali da damo krv jedni drugima, dva lika odmah poginula, ja uspeo da ubijem jednog, i dok sam se previjao posto mi je health bio na minimimumu, lik me iz nekog zbuna overio. Mislim da sam probudio celu zgradu tada....Od sada samo AKM, konzerva hrane, vode i bandit style!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...