Jump to content

Dobrodošli


Recommended Posts

jesam i imam ga, ali mi se uopšte ne sviđa, baš se vidi da je neki UT mod. Iako poslednji put kad sam igrao, bilo mi je ok ali mega dosadno, baš nema tenzije u igri, a i ja lično nisam fan tih enemywave igara. Podsetio me odmah na prvu Painkiller igru koja mi je već u tom trenutku postala dosadna :D

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se opametio, bio uzeo igru zbog DayZ-a i pokajao se jer ipak radi ocajno na mojoj masini a kad sam video snimke WarZ-a rekao gromoglasno "Jedite govna, zasto bi placao "samostalnu" igru koja je cist mod Crysis-a ocete opet da me prevarite, evo vam ga na!!!".

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pozdrav ljudi nisam bas dugo dugo ulazio na ovaj forum ali od tad svasta se nseto promenilo :D .

War Z je trenutno u alfi i ostace minimalno do 31 novembra jer su im svasta nesto ishakovali + se sude sa Day Z izdavacima.

Sa ovim sto vidim u alfi igra je odlicna mogu zamisliti kakva ce biti u beti a kamoli kakva ce biti kada je puste zvanicno u prodaju.

Ove nedelje je kupujem iako je tek u alfi.

Trenutno je 40 max igraca po serveru,a Servera koliko hoces i skoro su svi krcati,navodno po njima ima i do 2 miliona igraca po danu online u isto vreme.

Ako mene pitate igra mnogo obecava.

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Koji lol jebeni.. napravio sinoć acc, stavio da se skida igra... hteo danas da igram "your guest time has expired".

Ma napušite mi se kurca.. nije 24h od trenutka kad se uloguješ u igru, nego od trenutka kad napraviš account. koji lol jebote :D

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Je, i mene su sabili samo tako.Jos im kucam ono "Friendly ,dont shoot, I got nothing on me, just spawned".Naravno, imao sam sarzer Ak47, cekic, pistolj i jos neku municiju, ali jebes to kad te savataju dvojica s' ledja po mrklom mraku.

Mora da se igra sa amigosom (ili amigosima), ne moz' drugacije.

Inace mi se ne svidjaju animacije likova.Nekako mi ruzno odradjene.Nadam se da ce bojle biti do release-a...

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

Probao (hvala Marko). Nakon što sam sa svakim likom preživepo u proseku 10 min, pao je uninstall.

Gomila retarda igra igru. Dozvoljen je spawn camping, oko "safe" zona je tipa po 10 ljudi koji čekaju da izađeš i da te roknu.

Neigrivo.

Poy!

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

ova igra je tačno ono što je neko, ne sećam se ko (a mrzi me da tražim sada) na forumu napravio topik o igrama i mmo pogotovo, koji kad izađu budu polusranje sa obećanjem da će biti do jaja posle prvih godinu dana :D

a realno je krš igra. Da mi Marko nije dao da čekiram onomad i dalje bih mislio da ima neke nade ali vidim da se od tada ništa pametno nije promenilo, čak se i pogoršalo možda jer je igra postala najrposečniji mmo pvp šuter. Ne bih smeo ni da kažem da je u istom rangu DayZ-a koji ima svojih teških problema ali bar ima tu neku suštinu i sadržinu. War Z mi je baš za one glupe amere, klince što drkaju cod na xboxu pre škole.

Edited by CheighLee
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...